Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Union cestovní pojištění

Union pojišťovna patří mezi pojišťovny, které se specializují na cestovní pojištění. Připravili jsme pro vás přehled těch nejdůležitějších informací o tom, jaké jsou výhody cestovního pojištění u tohoto poskytovatele, co nabízí, jaké jsou možnosti připojištění a na kolik vás zhruba pojištění vyjde.

Najít CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Co je cestovní pojištění?

Představte si, že si na dovolené zlomíte nohu nebo vás náhle postihne nemoc. Náklady na zdravotní péči v zahraničí byste si v některých případech museli platit sami a zdravotní péče v některých zemích opravdu není levná.

S cestovním pojištěním vám nic takového nehrozí. Máte jistotu, že v případě potřeby máte přístup k nezbytným službám a nemusíte si lámat hlavu s vysokými náklady.

V rámci cestovního pojištění si můžete sjednat i krytí úrazů nebo pojištění odpovědnosti za škody třetím osobám, ať už na zdraví, nebo na majetku. Zároveň vám může pomoci při zrušení cesty nebo při poničení či ztrátě vašich zavazadel.

Výhody cestovního pojištění u Union pojišťovny

 • Léčebné výlohy bez limitu, až do výše skutečných nákladů
 • Můžete si vybrat z předpřipravených balíčků nebo si poskládat svůj vlastní
 • Asistenční služby 24 hodin denně a 7 dní v týdnu
 • Nabídka připojištění, například pro vaše vozidlo nebo mazlíčka
 • Zvýhodněné pojistné pro děti a rodiny
 • Při sjednání online sleva
 • Možné připojištění domácnosti po dobu vaší nepřítomnosti
 • Pojišťovna specializovaná na cestovní pojištění

Srovnat CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Co nabízí Union pojišťovna

Union pojišťovna nabízí 3 základní verze svého pojištění - BASIC, STANDARD a OPTIMUM. U každého jsou limity stanoveny stejně, ale liší se obsah jednotlivých balíčků.

Jaké jsou tedy limity u Union pojišťovny?

Limit
Léčebné výlohy Bez limitu, až do výše skutečně vzniklých nákladů
Trvalé následky úrazu 600 tisíc Kč
Smrt v důsledku úrazu 300 tisíc Kč
Pojištění odpovědnosti - újma způsobená člověku na zdraví a při usmrcení 2,5 milionu Kč
Pojištění odpovědnosti - škoda na věci nebo újma způsobená zvířeti 1 milion Kč
Pojištění zavazadel 40 tisíc Kč
Pojištění nákladů na technickou pomoc při záchranné akci 1 milion Kč

Zdroj: Union pojišťovna, vybrané parametry, platné k 11. 06. 2024

Součástí balíčku BASIC jsou léčebné výlohy bez limitu, úrazové pojištění a asistenční služby. STANDARD má navíc v sobě obsaženo pojištění odpovědnosti. V rámci pojištění OPTIMUM je doplněno ještě pojištění zavazadel a pojištění nákladů na technickou pomoc při záchranné akci.

Pokud vás ani jeden z uvedených balíčků nezaujme, můžete si sjednat vlastní rozsah. Jednotlivé pojištění si přidáte podle toho, co zrovna potřebujete. Povinnou součástí jsou ale vždy léčebné výlohy bez limitu a asistenční služby.

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ online

Připojištění od Union pojišťovny

Union pojišťovna nabízí několik připojištění k cestovnímu pojištění.

 • Nepojízdné vozidlo - porouchané vozidlo v zahraničí může být problém, toto připojištění vám zajistí náhradní vůz až na 10 dní a odtah toho vašeho, může být zajištěna také oprava, náhradní ubytování a doprava.
 • Zrušení objednané služby - kryje vás v případě zrušení zájezdu, pojistná částka je stanovena na 80 až 100 % stornopoplatku podle jednotlivých situací.
 • Dovolenková domácnost - můžete si pojistit i vaši domácnost v době, kdy jste na dovolené.
 • Domácí mazlíček - váš mazlíček může být krytý svým připojištěním, vztahuje se na ošetření u veterináře, léky nebo hospitalizaci.

Cena cestovního pojištění od Union pojišťovny

Pojistné za cestovní pojištění od Union pojišťovny se odvíjí od doby trvání cesty, lokality a hlavně od typu produktu a jednotlivých doplňkových připojištění, která si k němu přidáte. Cena do některých lokalit začíná již na nižších desítkách korun za den.

Hledáte aktuálně cestovní pojištění? A nemůžete najít pro sebe to pravé? Tak si nechte pomoci.

Třeba naší kalkulačkou cestovního pojištění. Stačí zadat informace o vaší cestě a o lidech, kteří by měli být pojištění. My vám nabídneme přehledné srovnání, ze kterého si následně vyberete na základě vámi zvolených parametrů to nejlepší. A rovnou si ho u nás můžete i sjednat, třeba jen několik málo hodin před odjezdem.

kalkulačka CESTOVNÍho POJIŠTĚNÍ