Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Cestovní pojištění ČPZP

Pokud rádi a často cestujete, určitě vám nemusíme říkat o důležitosti cestovního pojištění. Na trhu najdete celou řadu produktů různých pojišťoven, ze kterých je možné si vybrat. Dnes se spolu blíže podíváme na to, co vám v této oblasti nabízí ČPZP.

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Cestovní pojištění ČPZP

Cestovní pojištění ČPZP (Česká průmyslová zdravotní pojišťovna) mohou využít všichni, nejen přímo její klienti. Společnost navíc dává na výběr hned z několika balíčků cestovního pojištění. Ten ideální pro vás si můžete sjednat přesně na míru, se správným krytím a za příznivou cenu. Pojistit se pak můžete pro cesty trvající 0 až 90 dnů.

Cestovní pojištění ČPZP

Cestovní pojištění 205

ČPZP nabízí cestovní pojištění dle rozsahu krytí několik balíčků. Od základního pojištění s krytím pouze léčebných výloh až po kompletní balíček, ve kterém naleznete kromě vyšších limitů na léčebné výlohy i další připojištění – úrazu, odpovědnosti za škodu či zavazadel.

 • Balíčky ZÁKLAD
  • Jedná se o ,,nejmenší" a nejzákladnější balíček, který obsahuje krytí pouze pro léčebné výlohy.
 • Balíček STANDARD
  • Zde k pojištění léčebních výloh přibývá i pojištění odpovědnosti za škodu, kterou byste na své cestě mohli způsobit.
 • Balíček KOMPLET
  • Nabídka s ,,kompletním" názvem obsahuje pojištění léčebných výloh, pojištění odpovědnosti za škodu a také pojištění zavazadel.
 • Balíček LÉTO
  • V balíčku, který je ideální pro vaši letní dovolenou, najdete pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti za škodu, zavazadel a sportovního vybavení.

Příjemné slevy u cestovního pojištění ČPZP

U všech uvedených balíčků je navíc možné získat i studentskou slevu, která je určená pro osoby od 18 do 25 let. Využít ji lze pro pracovní i volnočasovou cestu, stejně jako pro dlouhodobější pobyt v zahraničí.

Další slevu ve výši 5 % můžete využít za opakované pojištění. Přesně ji tedy mohou získat klienti, kteří opakovaně využili cestovní balíček KOMPLET.

A získat můžete i slevu pro novorozence ve výši 100 %, pokud chcete pojistit dítě do 1. roku věku, které je současně pojištěno s jednou dospělou osobou u ČPZP.

Tak si vyberte ten správný balíček cestovního pojištění a vyrazte na cesty.

Cestovní pojištění od pojišťovny ČPZP momentálně v našem porovnání nenajdete.

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ