222 100 200 Zavoláme vám zpět

Cestovní pojištění ČPZP

Pokud rádi a často cestujete, určitě vám nemusíme říkat o důležitosti cestovního pojištění. Na trhu najdete celou řadu produktů různých pojišťoven, ze kterých je možné si vybrat. Dnes se spolu blíže podíváme na to, co vám v této oblasti nabízí ČPZP.

Cestovní pojištění ČPZP

Produkty cestovního pojištění ČPZP

Cestovní pojištění ČPZP (Česká průmyslová zdravotní pojišťovna) mohou využít všichni, nejen přímo její klienti. Společnost navíc dává na výběr hned z několika balíčků cestovního pojištění. Ten ideální pro vás si můžete sjednat přesně na míru, se správným krytím a za příznivou cenu. Pojistit se pak můžete pro cesty trvající 0 až 90 dnů.

Balíček ZÁKLAD

Jedná se o ,,nejmenší" a nejzákladnější balíček, který obsahuje krytí pouze pro léčebné výlohy.

Balíček STANDARD

Zde k pojištění léčebních výloh přibývá i pojištění odpovědnosti za škodu, kterou byste na své cestě mohli způsobit.

Balíček KOMPLET

Nabídka s ,,kompletním" názvem obsahuje pojištění léčebných výloh, pojištění odpovědnosti za škodu a také pojištění zavazadel.

Balíček LÉTO

V balíčku, který je ideální pro vaši letní dovolenou, najdete pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti za škodu, zavazadel a sportovního vybavení.

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Příjemné slevy

U všech uvedených balíčků je navíc možné získat i studentskou slevu, která je určená pro osoby od 18 do 25 let. Využít ji lze pro pracovní i volnočasovou cestu, stejně jako pro dlouhodobější pobyt v zahraničí.

Další slevu ve výši 5 % můžete využít za opakované pojištění. Přesně ji tedy mohou získat klienti, kteří opakovaně využili cestovní balíček KOMPLET.

A získat můžete i slevu pro novorozence ve výši 100 %, pokud chcete pojistit dítě do 1. roku věku, které je současně pojištěno s jednou dospělou osobou u ČPZP.

Tak si vyberte ten správný balíček cestovního pojištění a vyrazte na cesty.

Cestovní pojištění od pojišťovny ČPZP momentálně v našem porovnání nenajdete.

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ