Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Pojištění nejlevnější

Vybrat nejlevnější cestovní pojištění na cesty do zahraničí už není problém. Většinu zbytečného, časově náročného a únavného obíhání poboček pojišťoven ušetří kalkulačka cestovního pojištění online. Díky jednoduchému a rychlému srovnání produktů jednotlivých pojišťoven na našich stránkách, si nejlevnější pojištění porovnáte pohodlně, a to přímo ze svého oblíbeného křesla. Jen u nás si také vybrané nejlevnější cestovní pojištění můžete sjednat.

Cestovní pojištění do Bulharska

Porovnání nabídek cestovního pojištění

Máte sbaleno a před odjezdem narychlo řešíte poslední povinnosti včetně cestovního pojištění. Jak ho uzavřete nejvýhodněji? Logické by bylo podívat se na weby pojišťoven, vše si zjistit, propočítat a případně telefonicky obvolat. Jenže na něco takového nemá obyčejný smrtelník čas. Jaké je tedy řešení? Přece porovnat nabídky pojišťoven bez zdlouhavého hledání. Online a bez starostí! Srovnání nejen cestovního pojištění přináší Top-Pojištění.cz, díky kterému získáte přehled a snadno uzavřete cestovní pojištění během pár minut. Je úplně jedno, zda potřebujete rodinné cestovní pojištění, pro partu přítel na Eurovíkend, nebo pro jen sebe na delší studijní pobyt nebo pracovní cestu v zahraničí. K získání nabídek cestovního pojištění stačí vyplnit základní parametry cesty (cílová destinace a termín cesty) a několik základních údajů o počtu a pojištěných osobách. Následně ihned vidíte, u které pojišťovny je pro vás nejlevnější a nejvýhodnější nabídka připravena.

Cestovní pojištění nejlevnější

Nejlevnější pojištění obsahuje v základu pojištění léčebných výloh a asistenčních služeb. Pojištění léčebných výloh znamená, že jsou za pojištěnou osobu jsou uhrazeny všechny náklady, které zdravotnickému zařízení vznikly při jeho léčbě. Klient tedy žádné peníze v hotovosti nedostává. Výjimkou je situace, kdy si musel léky či převoz zaplatit v hotovosti a na pojišťovnu pošle doklady k proplacení. Nejlevnější cestovní pojištění však nemusí být vždy dostačující, proto máte v rámci kalkulačky online možnost rozšířit si základní variantu o některé z doplňkových připojištění. Jedná se o připojištění úrazu, odpovědnosti za škody na zdraví a majetku třetích osob zavazadel nebo storno zájezdu. Pojištění úrazu se sjednává pro případ trvalých následků způsobených úrazem nebo smrtí v důsledku úrazu. Po ukončení případné léčby a rekonvalescence klient na základě lékařských zpráv nárokuje po pojišťovně vyplacení pojistného plnění. Podle závažnosti úrazu, délky léčby, trvalých následků apod. pojišťovna vyplatí odpovídající díl pojistné částky. Z pojištění odpovědnosti pojišťovna proplácí škodu, kterou klient způsobil svým jednáním na majetku či zdraví dalším osobám. Pojištění storno zájezdu lze nárokovat v případě, že zrušíte svou účast a zavázali jste se uhradit stornopoplatky, např. cestovní kanceláři. Pojišťovna vám následně uhradí výši stornopoplatku a vyplatí částku poníženou o sjednanou spoluúčast.

Sjednání nejlevnějšího pojištění

Díky jednoduchému a přehlednému kalkulátoru cestovního pojištění porovnáte nabídky jednotlivých pojišťoven. Do kalkulace si snadno přidáte některé z doplňkových pojištění, např. připojištění zavazadel, úrazu, odpovědnosti, stornopoplatků nebo rizikových sportů a extrémních sportů. Jakmile si vyberete konkrétní pojišťovnu, dokončíte online uzavření cestovního pojištění. Vše je opravdu velmi jednoduché. Pojistnou smlouvu s kontaktem na asistenční službu obdržíte obratem na e-mail, jenž jste zadali do objednávky. Odtud už ji stačí jen vytisknout a mít v zahraničí stále po ruce.

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ