Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Top havarijní pojištění

Jestliže pro sebe i své vozidlo hledáte top havarijní pojištění jste na správné adrese. Kdo jiný by vám mohl nabídnout lepší škodové pojištění, než společnost Top-Pojištění.cz? Nabídky produktů u nás získáte, během pár minut, zcela zdarma a nejkvalitnější klientský servis, podpořený výhodnou cenou, je pro nás na prvním místě. Díky online srovnání nabídek havarijního pojištění ušetříte nejen pár tisícikorun, ale především čas, který můžete věnovat užitečnějším aktivitám než marnému obíhání poboček jednotlivých pojišťoven. Zkuste si top havarijní pojištění sjednat s námi!

havarijni-pojisteni-zivel

Havarijní pojištění online? Proč ne!

Sjednání havarijního pojištění není pro žádného motoristu, resp. majitele motorového vozidla, povinným. Zákon ukládá pouze nutnost sjednání povinného ručení, pojištění odpovědnosti z provozu vozidla po pozemních komunikacích. Důvodem je to, že povinné ručení kryje škody z vámi zaviněné pojistné události, avšak pouze na zdraví a majetku třetích osob. Havarijním pojištěním je však chráněno vaše vozidlo, a to při následujících rizicích:

  • havárie;
  • odcizení;
  • vandalismus;
  • živel.


Aby top havarijní pojištění pokrylo veškerá zmíněná rizika, je zapotřebí sjednat jej ve variantě ALLRISK. Pro starší vozidla, u kterých není např. riziko odcizení stejně velké jako u nově zakoupených nebo zánovních vozidel, se vyplatí sjednat havarijní pojištění ve variantě Havárie a živel. Základ sjednaného produktu můžete volitelně rozšiřovat o doplňková připojištění. Mezi nejčastěji volená patři připojištění skel vozidla, úrazové připojištění přepravovaných osob a řidiče nebo připojištění nadstandardních asistenčních služeb. Nabídka srovnání havarijního pojištění online je velmi široká a podmínky sjednání jsou mnohdy výhodnější než na samotných pobočkách pojišťoven.

Sjednání top havarijního pojištění

K porovnání nabídek havarijního pojištění a následnému sjednání pojištění online se vyplatí využít kalkulačku havarijního pojištění. Po zadání základních údajů o vozidle a pojistníkovi poskytuje kalkulačka téměř okamžité vyhodnocení dostupných nabídek. Srovnávat je můžete dle výše pojistného a k dispozici je vám přehled o možných připojištění a kompletní informace o základním produktu.  V případě nejasností je v pohotovosti několik kvalitně proškolených operátorů, jenž jsou připraveni vám s hledáním vhodného produktu pomoci. Obracet se na ně můžete telefonicky na klientské lince, případně je můžete oslovit prostřednictvím online chatu na webových stránkách.

Máte-li top havarijní pojištění již vybráno, není nic snazšího než přejít ke sjednání pojištění, čímž dokončíte objednávku. Její potvrzení vám dorazí obratem do e-mailové schránky, kterou do kalkulačky havarijního pojištění uvedete. Následně vždy doporučujeme ještě jednou překontrolovat informace, zadané v pojistné smlouvě.

Vznik havarijního pojištění online

Havarijní pojištění sjednané na dálku vzniká řádným uhrazením pojistného, a to ve lhůtě stanovené pojistitelem. V průměru se jedná o 9 dní od počátku, případně od sjednání pojištění. Případnou dočasnou zelenou kartu Vám elektronickou verzi zašleme také poštou, pro případnou archivaci. Žádné dokumenty nám zpět podepsané ale neposíláte, není to potřebné.

Další podmínkou při vstupu vozidla do havarijního pojištění je nutnost prohlídky vozidla technikem pojišťovny, případně ve smluvním servise pojišťovny nebo provedení samoprohlídky vozidla. V druhém případě vám e-mailem dorazí manuál, dle kterého pořídíte fotodokumentaci aktuálního stavu vozidla a fotografie následně odešlete ke kontrole zaměstnancům naší společnosti.

Sjednání top havarijního pojištění máte hotovo během čtvrthodinky, pohodlně a bez starostí.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ