Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Havarijní pojištění srovnání

Srovnání havarijního pojištění online

Přinášíme Vám přehledné srovnání havarijního pojištění u 6 pojišťoven na českém trhut. Stačí vyplnit základní údaje o Vašem vozidle během několika okmažiků uvidíte přehledné srovnání havarijního pojištění od nejdražšího po nejlevnější. V případě, že si současně uzavřete i povinné ručení bude Vám započítána další sleva ve výši 10%.

Proč mít havarijní pojištění?

Když někomu způsobíte škodu na vozidle pojišťovna to zaplatí z Vašeho povinného ručení, ale kdo zaplatí opravy na Vašem vozidle? Právě k tomu slouží havarijní pojištění. Můžete si zvolit ze 3 pojistných progamů. Odcizení – živel, havárie – živel a tzv. Allrisk, který obsahuje kompletní krytí pro Vaše vozidlo. Nepodceňujte havarijní pojištění.

Mohlo by Vás také zajímat:

Proč užívat kalkulačku na havarijní pojištění?

I když si havarijní pojištění neuzavřete, naše kalkulačka vám pomůže získat přehled za kolik a kde si můžete havarijní pojištění sjednat. Ovšem pozor – ne vždy si vaše vozidlo pojistíte za takovou cenu, jakou nabízíme na našich stránkách on-line právě my. V naší kalkulačce naleznete vždy aktuální sazby na daný rok včetně slev, které budete mít jenom u nás. Nestačí Vám kalkulačka na havarijní pojištění?

Pokud si nevíte rady s pojištění zavolejte nám na telefon 222 100 200 nebo pište na email info@top-pojisteni.cz

SPOČÍTEJTE SI SVÉ HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ