Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Havarijní pojištění srovnání

Pomocí srovnání havarijního pojištění získáte přehled o nejlepších nabídkách na českém trhu. Můžete si tak jednoduše vybrat pojištění vozidla, které se vám hodí nejvíce. Srovnání provedete online přímo na stránkách Top-Pojištění.cz. 

Havarijní pojištění srovnání

Co je havarijní pojištění?

Havarijní pojištění je nepovinné, tedy dobrovolné pojištění vozidla, které kryje škody na vašem vozidle. Můžete ho sjednat zvlášť jako samostatný produkt, nebo v jednom balíčku společně s povinným ručením.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ

Co kryje havarijní pojištění?

Havarijní pojištění kryje škody na vašem vozidle a zdraví. Pokud někdo poškodí vás, získáte peníze z jeho povinného ručení, ale pokud nabouráte vy (třeba tím, že nedobrzdíte, nebo vám do cesty vyskočí zvěř), peníze vám naopak přijdou z vaší vlastní havarijní pojistky. Musíte ale splnit pojistné podmínky, které předpokládají, že například neřídíte pod vlivem nebo máte v zimě přezuty letní pneumatiky na zimní.

Proč mít havarijní pojištění?

Havarijní pojištění má mnoho výhod. Zaměřuje se totiž na širokou škálu rizik, mezi které patří například:

Zvolit můžete také tzv. Allrisk, který obsahuje kompletní krytí všech zmíněných rizik.

Havarijní pojištění cena

Ptáte se na přesnou cenu za havarijní pojistku? Na to vám neodpovíme úplně jednoznačně, protože ji ovlivňuje například výše spoluúčasti, tedy částka, kterou se budete podílet na škodě z vlastních prostředků. Čím více procent spoluúčasti zvolíte, tím nižší pojistku měsíčně nebo ročně platíte.
Cenu ovlivňuje také druh a typ vozu, jeho značka a stáří.

Srovnání havarijního pojištění online

Přinášíme vám přehledné srovnání havarijního pojištění u všech pojišťoven, které produkt na českém trhu nabízí. Stačí vyplnit základní údaje o vašem vozidle a během několika okamžiků uvidíte přehledné srovnání havarijního pojištění od nejdražšího po nejlevnější. V případě, že si současně uzavřete i povinné ručení bude vám započítána další sleva ve výši 10 %.

Mohlo by vás také zajímat:

Proč užívat kalkulačku na havarijní pojištění?

I když si havarijní pojištění neuzavřete, naše kalkulačka vám pomůže získat přehled za kolik a kde si můžete havarijní pojištění sjednat. Ovšem pozor – ne vždy si vaše vozidlo pojistíte za takovou cenu, jakou nabízíme na našich stránkách online právě my. V naší kalkulačce naleznete vždy aktuální sazby na daný rok včetně slev, které budete mít jenom u nás.

Pokud si nevíte rady s pojištěním, zavolejte nám na telefon 222 100 200 nebo pište na email info@top-pojisteni.cz