Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Havarijní pojištění kalkulace

Kalkulace havarijního pojištění online

Vyzkoušejte si i vy jednoduchou kalkulaci havarijního pojištění. Zadejte základní údaje o Vašem vozidle a okamžitě uvidíte porovnání 6 pojišťoven, kde se můžete dozvědět více o daných produktech jednotlivých pojišťoven. Díky kalkulaci havarijního pojištění zjistíte, že můžete ušetřit až 70% z ceny havarijního pojištění.

Proč mít havarijní pojištění?

Když někomu způsobíte škodu na vozidle pojišťovna to zaplatí z Vašeho povinného ručení, ale kdo zaplatí opravy na Vašem vozidle? Právě k tomu slouží havarijní pojištění. Můžete si zvolit ze 3 pojistných programů. Odcizení – živel, havárie – živel a tzv. Allrisk, který obsahuje kompletní krytí pro Vaše vozidlo. Nepodceňujte havarijní pojištění.

Mohlo by Vás také zajímat:

Proč užívat kalkulačku na havarijní pojištění?

I když si havarijní pojištění neuzavřete, naše kalkulačka vám pomůže získat přehled za kolik a kde si můžete havarijní pojištění sjednat. Ovšem pozor – ne vždy si vaše vozidlo pojistíte za takovou cenu, jakou nabízíme na našich stránkách on-line právě my. V naší kalkulačce naleznete vždy aktuální sazby na daný rok včetně slev, které budete mít jenom u nás. Nestačí Vám kalkulačka na havarijní pojištění?

Pokud si nevíte rady s pojištění zavolejte nám na telefon 222 100 200 nebo pište na email info@top-pojisteni.cz

SPOČÍTEJTE SI SVÉ HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ