Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Havarijní pojištění srovnávač

Nejste fanoušci obíhání jednotlivých poboček pojišťoven a volný čas byste raději strávili užitečnějšími aktivitami? Jste na správné adrese! V Top-Pojištění.cz si času vážíme a víme, že tím nejdůležitějším, co v životě máme. Havarijní pojištění srovnávač je tedy tím správným klíčovým slovem u eliminaci pochůzek a marnému porovnání produktů havarijního pojištění na vašem koleni.

havarijni-pojisteni-snih

Havarijní pojištění a jeho přínos

Havarijní pojištění chrání vás i vaše vozidlo před škodami způsobenými v důsledku vámi způsobené havárie, působením přírodních živlů, odcizením nebo vandalismem. Oproti povinnému ručení, tzv. pojištění odpovědnosti z provozu vozidla po pozemních komunikacích, jsou z havarijního pojištění kryty škody na vlastním automobilu. Havarijní pojištění lze na portále www.top-pojisteni.cz sjednat pro osobní vozidla s platným technickým průkazem a českou registrační značkou. Územní platnost havarijní pojištění je volitelná, může se vztahovat na Českou republiku nebo může být platné v rámci celé Evropy. Evropskou územní platnost pojištění lze sjednat u všech produktů havarijního pojištění v nabídce. Havarijní pojištění není na rozdíl od povinného ručení ze zákona povinné, jedná se o výhradně smluvní pojištění. Záleží tedy pouze na vašem uvážení, zda jej sjednáte a také na tom, jaká rizika krytí do sjednaného balíčku havarijního pojištění vyberete, případně o jaká doplňková pojištění jej rozšíříte.

Rizika krytí havarijního pojištění

Srovnávač havarijního pojištění nabízí možnost sjednání komplexního produktu havarijního pojištění, varianty ALLRISK. V rámci této možnosti je zahrnuto pojistné krytí rizika havárie, odcizení vozidla, živelních událostí a vandalismu. Tato varianta je samozřejmě nejvhodnější pro nová nebo zánovní vozidla, s vysokou pořizovací cenou a vyšší současnou hodnotou. Starším vozidlům jsou určeny možnosti výběru rizik. K dispozici je varianta odcizení a živel i havárie a živel.

Vybrané základní varianty je samozřejmě možné rozšířit o další doplňková připojištění. Nejčastěji sjednávané je připojištění skel vozidla, úrazové pojištění přepravovaných osob nebo například připojištění asistenčních služeb. Doplňková připojištění nejsou jsou sjednávána nad rámec havarijního pojištění a většinou za ně zaplatíte pár stokorun navíc. V rámci pojistné události se vám však mohou výrazně vyplatit.

Havarijní pojištění srovnávač

Ke srovnání nabídek havarijního pojištění se vyplatí využít kalkulačku havarijního pojištění, se kterou na webu společnosti Top-Pojištění.cz pracujete zcela zdarma. Kalkulačka poskytuje nezávislé srovnání dostupných produktů českého trhu. Po zadání cenotvorných údajů, konkrétně tovární značky a modelu vozidla, jeho kubatury a zabezpečení, data narození a místa bydliště pojistníka, jsou vám nabídky k porovnání k dispozici online. Výhodou srovnávače havarijní pojištění je také možnost snížení pojistného na základě poskytovaných slev. Slevy na pojistném lze například dosáhnout vhodným zabezpečením vozidla. Při zabezpečení vozidla proti odcizení mechanickým zabezpečovacím zařízením, pasivním nebo aktivním vyhledávacím systémem můžete pojistné výrazně snížit. Další možností, jak získat nižší cenu havarijního pojištění je škodní průběh. Pokud jsme v minulosti měli sjednáno havarijní pojištění a žádnou pojistnou událost jste u pojistitele nenárokovali, sníží se pojistné už po 12 měsících této doby. Slevu zdarma dostanete už jen v případě online sjednání nebo sjednání havarijního pojištění v kombinace s povinným ručením. Kumulací slev se můžete dostat až na 50 % základní sazby.

Sjednání havarijního pojištění

Mimo využití srovnávače havarijního pojištění a možnosti využití služeb klientského centra prostřednictvím online chatu na webových stránkách, lze nabídky havarijního pojištění i jeho případné sjednání, zpracovat i telefonicky nebo zadáním e-mailové poptávky. Naši specialisté na sjednání havarijního pojištění jsou vám k dispozici denně od ranních až do večerních hodin. Jejich součinnost a poradenství je vám k dispozici zcela zdarma. Neváhejte a využijte našich služeb!

SPOČÍTEJTE SI SVÉ HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ