Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Cestovní pojištění RBP

Regionální zaměstnanecká pojišťovna RBP nabízí cestovní pojištění. Pokud hledáte to pravé pojištění na svou dovolenou, můžete si vybrat právě to od RBP. Podíváme, jak produkt této pojišťovny vlastně vypadá a jaké má výhody.

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Pojišťovna s kódem 213

RBP zdravotní pojišťovna nabízí své produkty jen v určitých regionech – na severní a střední Moravě, Hodonínsku a Slezsku. V současnosti jde o největší regionální zaměstnaneckou zdravotní pojišťovnu v České republice. Na trhu působí přes od roku 1993 a má 40 poboček.

Rozcestník cestovního pojištění do zahraničí

Samozřejmě jde o moderní instituci, která jde s dobou a její služby můžete mít pod kontrolou v mobilní aplikaci my213. Například cestovní pojištění je také možné sjednat online (kromě balíčku Excelent) a to i bez toho, aniž byste byli klienty pojišťovny.

Co nabízí cestovní pojištění RBP

Pojišťovna na tvorbě produktu spolupracuje s Generali Česká pojišťovna a proto si můžete podrobné pojišťovací podmínky přečíst i na jejich stránkách.

Celkově jde o 4 typy cestovního pojištění, z nichž všechny obsahují pojištění léčebných výloh a to vždy ve výši 100 mil. korun.

KLASIK OPTIMAL MAX EXCELENT
Léčebné výlohy ANO ANO ANO ANO
Pojištění odpovědnosti NE ANO ANO ANO
Úrazové pojištění NE ANO ANO ANO
Pojištění zavazadel NE NE ANO ANO
Pojištění storna zájezdu NE NE NE ANO

Jaký je rozsah pojištění léčebných výloh?

Do 100 milionů korun je možné využít základní lékařské ošetření, pobyt v nemocnic, nákup předepsaných léčiv, přepravu do nejbližšího zdravotnického zařízení, asistenční službu nebo přepravu a repatriaci vážně nemocného nebo zemřelého zpět do ČR.

Nižší limity jsou pak pro zubní ošetření (20 000 Kč) nebo zásah horské služby (500 00 Kč).

K čemu cestovní pojištění do zahraničí?

Bez cestovního pojištění sebe a svou rodinu vystavujete výraznému riziku. Zdravotníci nebo záchranná služba vás určitě nenechají bez pomoci a ošetření, ale vše pak budete muset zpětně zaplatit ze svého. A to může být drahá záležitost, zejména v zahraničí, kde vám klasická kartička pojišťence nebude stačit.

Dobře si promyslete, jaká rizika vám na dovolené hrozí, podle toho, čemu se chcete věnovat a do jaké destinace jedete nebo letíte. Není tedy podstatné se primárně dívat jen na nízkou cenu pojištění.

Pokud si při sjednání cestovního pojištění nevíte rady, jsem tu od toho, abychom vám poradili. Tak neváhejte a volejte, nebo pište, naši odborníci vám pomůžou.