Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Cestovní pojištění OZP

Pojišťovna OZP ve spolupráci s pojišťovnou Vitalitas připravili pro své klienty cestovní pojištění, kterým přispívají na cestovní pojištění v rámci aktuálních benefitů.

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Co je OZP?

OZP je zkratka pro jednu z největších zaměstnaneckou zdravotní pojišťovnu – Oborová zdravotní pojišťovna, která nabízí svým klientů několik benefitů.

Opakované cesty pojištění

OZP cestovní pojištění

Cestovní pojištění OZP zprostředkovává pojišťovna Vitalitas, které nabízí klientům v zákaldu léčebné výlohy s limitem krytím 5 milionů a asistenční služby 24/7. Z připojištění si můžete vybrat úrazové pojištění, škody na osobních věcech, odpovědnost za způsobené škody, storno cesty či sportovní připojištění.

OZP cestovní pojištění Vitalitas výhody

  • Cestovní pojištění online, porovnání pojištění online
  • Klienti OZP od 0 do 26 let a od 60 let mají pojištění léčebných výloh zdarma
  • Ostatní klienti OZP mají pojištění léčebných výloh s 50% slevou

Cestovní pojištění Vitalitas

Cestovní pojištění OZP zprostředkovává pojišťovna Vitalitas, které nabízí klientům v základu léčebné výlohy s limitem krytím 5 milionů a asistenční služby 24/7. Z připojištění si můžete vybrat úrazové pojištění, škody na osobních věcech, odpovědnost za způsobené škody, storno cesty či sportovní připojištění.

Pro sjednání cestovního pojištění OZP je jednoduché, stačí si sednout k počítači a do několika minut máte potřebné dokumenty k cestovnímu pojištění v e-mailu.

  • Aktuálně v porovnání cestovního pojištění nenaleznete produkty od pojišťovny OZP/Vitalitas.