Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Povinné ručení AXA

  • Bonus až 65 % za jízdu bez nehody
  • Rozsáhlé asistenční služby již v základu
  • Pojištění pneumatiky zdarma do limitu 3.000 Kč až 2x ročně
  • Sleva za propojištěnost 5 % (POV + HAV) a za roční platbu 10 %


15. 10. 2020 byla dokončena obchodní transakce převzetí společnosti AXA v České republice, na Slovensku a v Polsku.  Od tohoto dne se společnosti AXA staly součástí skupiny UNIQA.

U povinného ručení od pojišťovny AXA (Auto Go) máte na výběr ze tří variant produktů – Plus, Extra a Premium. Tyto produkty se od sebe liší výškou limitů 35 mil., 70 mil. a 140 mil. Kč a rozsahem krytí rizik. Podrobnější rozsah krytí jednotlivých produktů naleznete v našem přehledném porovnání povinného ručení online.

Kromě samotného povinného ručení si můžete sjednat několik připojištění: pojištění skel vozidla, pojištění zavazadel, pojištění náhradního vozidla, živelné připojištění, pojištění poškození a střetu se zvěří, pojištění odcizení a vandalismu či rozšířené asistenční služby.

Součástí povinného ručení jsou rozsáhlé asistenční služby včetně právního poradenství či pojištění pneumatiky ZDARMA do limitu 3.000 Kč až 2x ročně.

Řidiči za jízdu bez nehody mohou získat bonus až 65 %, dále 5% slevu za propojištěnost a ještě slevu 10 % za roční frekvenci.

Dále pojišťovna AXA při sjednání povinného ručení a havarijního pojištění vám převede bonus.

V případě potřeby vám s výběrem nejvhodnějšího povinného ručení AXA pomohou naši specialisté na pojištění vozidel. Povinné ručení si můžete sjednat online s okamžitou platností z pohodlí svého domova a do 5 minut vám dorazí do e-mailu všechny potřebné dokumenty včetně zelené karty.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POVINNÉ RUČENÍ