Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

SROVNÁNÍ CEN PLYNU 2023

Porovnejte si ceny plynu v kalkulačce online, zkontrolujte si cenu vašeho dodavatele a podívejte se kolik ušetříte už za 2 minuty.

Srovnat CENY PLYNU

Srovnání poskytuje Ušetřeno.cz

S Ušetřeno.cz jsme na jedné lodi - a společně se plavíme pod vlajkou ČSOB. Ušetřeno.cz se specializuje na oblast financí, energetiky a telekomunikací a nabízí online srovnání zdarma pro každého.

Srovnání cen plynu

Srovnat ceny plynu se vyplatí

Porovnáme vám více než 71 dodavatelůVýsledkem srovnání bude nejen nižší cena, ale také výběr důvěryhodného dodavatele plynu možnost zafixovat si výhodné ceny plynu až na 3 roky. Průměrně změnou dodavatele plynu ušetříte více než 3200 Kč ročně. 

 Jak na srovnání v kalkulačce plynu?

  1. V kalkulačce plynu uvedete kraj, ze kterého pocházíte, dále vašeho současného dodavatele, jeho produkt a vaši spotřebu plynu. Pokud přesnou spotřebu neznáte, nevadí. Stačí uvést rámcově, zdali se jedná o byt či rodinný dům a k čemu plyn využíváte (ohřev vody, vaření, vytápění).
  2. Následně vám náš srovnávač zobrazí váš současný produkt s produkty konkurence a možnou roční úsporu.
  3. V dalším kroku si zvolíte dodavatele, ke kterému chcete přejít  
  4. K dispozici vám po celou dobu budou naši specialisté, kteří vám přípravy nové smlouvy zařídí výpovědí u současného dodavatele a vše ostatní, co bude zapotřebí.

Srovnání cen plynu se vyplatí z následujících důvodů:

  • Porovnáte si vlastního dodavatele a jeho produkt s celkovou nabídkou na trhuZjistíte, zdali neplatíte více, než musíte. 
  • Zjistíte úsporu u ostatních dodavatelů a jejich produktové nabídky Průměrná úspora při změně dodavatele plynu přesahuje 3 200 Kč ročně. 
  • Celým procesem změny dodavatele vás provedou naší odborníci. 

Aktuální ceníky pro rok 2023

Kalkulačka je neustále aktualizován a disponuje aktuálními nabídkami. Zobrazíme vám nejen aktuální ceníky pro rok 2023, ale také vybrané neveřejné nabídky dodavatelů.   

Ceny plynu 2023

V minulém roce došlo vlivem koronavirové pandemie k poklesu ceny plynu, především v jarních měsících. Poté ale plyn začal opět zdražovat. Dodavatelé už ohlásili, že budou vyšší ceny postupně promítat do svých ceníků. Změna dodavatele se proto stále vyplatí, neboť za pár měsíců už vše může být jinak.   

  Srovnat CENY PLYNU