Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Ušetřete i při jarním úklidu

Pořádný úklid k jaru prostě patří, ať se nám to líbí nebo ne. My bychom se ale rádi zaměřili na trochu jinou oblast úklidu, než je zběsilé zápasení s luxem a mopem. Co byste řekli na doporučení, jak ušetřit na nákladech vaší domácnosti? Ptáte se jak na to? Prozatím bude stačit, když část své energie věnujete doma i úklidu šuplíků a skříněk, mohou se zde skrývat velmi zajímavé poklady.

Ušetřit na elektřině

Na co se zaměřit?

V rámci třídění dokumentů povalujících se v úložných prostorech vašeho bytu či domu, možná narazíte i na takové, které zároveň mohou posloužit i jako podklady pro to, jak snížit náklady vaší domácnosti.

  • Ušetřete na elektřině až 1 850 Kč

V ruce právě držíte vyúčtování elektřiny. Distributora elektrické energie bohužel změnit nemůžete, jedná se o vlastníka elektrického vedení. Naopak dodavatele elektřiny si můžete vybírat a to nejen podle ceny, ale také třeba podle zákaznického servisu nebo výhodnosti smlouvy. Klienti průměrně ušetří až 1 850 Kč a získají bonus až 1 500 Kč. Ve spolupráci s Ušetřeno.cz si spočítejte svou úsporu online na elektřině.

 

  • Smlouva pojištění domácnosti

Na pojištění domácnosti a jeho aktualizaci se velmi často zapomíná. Přitom hodnota vaší domácnosti se stále mění nákupem nového vybavení, novým zabezpečením apod. Je tedy možné, že za vaše pojištění platíte zbytečně moc anebo můžete mít za stejnou cenu ,,mnohem více muziky". Ověřte si to zdarma v kalkulaci pojištění domácnosti. 

  • Šetřete vodu

Vyúčtování spotřeby vody, kousek papíru, který dokáže pořádně zkazit den. Tak co udělat něco pro to, aby to příště bylo lepší? Zkuste se inspirovat v našem článku, kde vám poradíme jak na to.