Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (ZPMV ČR)

„Zdraví jako vášeň“. Tak zní motto pojišťovny, která na trhu funguje už od roku 1992 a je druhou největší v České republice. V našem článku se podíváme na to, co se nachází v její nabídce pro stávající i nové klienty.

Pojistťovna ministerstva vnitra

Cestovní pojištění ZPMV

Při cestě do zahraničí nezapomínejte na cestovní pojištění. Klienti ZPMV získávají různé slevy. V případě rodinného pojištění, tj. přímí příbuzní (děti, rodiče, prarodiče), minimálně jeden dospělý (18 a více let) a jedno dítě (do 15 let) z toho alespoň jeden klient ZP 211. Dále pro skupiny 5 a více osob pojištěných jednou pojistnou smlouvou (minimálně jeden musí být klientem ZP 211). Platí pouze na pracovištích ZP MV ČR, neplatí při sjednání on-line. Pro všechny členy IZS*  a pravidelné bezpříspěvkové dárce krve nebo jejích součástí a kostní dřeně, dále jen Dárce krve* , kteří jsou klienty ZP 211, platí sleva -20 % na celoroční tarify cestovního pojištění.

Pojištění od ZPMV můžete sjednat jen na pobočce Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra. Slevy neplatí při sjednání cestovního pojištění online.

Benefit pro studenty – cestovní pojištění ZDARMA

  • cestovní pojištění pro jednorázové cesty po Evropě až na 60 dní zdarma
  • při studijním pobytu v rámci Evropy cestovní pojištění až v délce 180 dní zdarma

211 Cestovní pojištění do zahraničí

Při cestách do zahraničí nezapomínejte na cestovní pojištění, při výběru pojištění můžete využít cestovní pojištění 211.

Klub pojištěnců

Svým klientům nabízí hned celou škálu výhod a slev na produkty a služby svých partnerů. Jedná se především benefity spojené s posilovnami, výživovými poradnami, bazény, a s wellness. Tyto slevy je pak možné uplatnit na provozovnách po předložení kartičky pojištěnce anebo po zadání speciálního kódu při nákupu přes e-shop.

Nejen cestovní pojištění

V nabídce Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra najdete i produkt, který je v dnešní době při cestách za hranice naprostou samozřejmostí – cestovní pojištění. To mají dokonce klienti z řad studentů (ve věku 15 – 26 let) zdarma. A co v ,,menu" dále?

  • Úrazové pojištění s širokým rozsahem pojistné ochrany
  • Úrazové pojištění novorozenců zdarma
  • Pojištění pobytu v nemocnici z důvodu úrazu či nemoci
  • Zdravotní pojištění cizinců, kteří nemohou být zahrnutí do veřejného zdravotního pojištění v ČR

Navíc s touto pojišťovnou můžete zajistit i váš domov díky produktu Bezpečný domov - Plus s pojištěním majetku a odpovědnosti. Anebo využít službu Lékař na telefonu, která umožňuje konzultaci zdravotní stavu, vysvětlení laboratorních výsledků anebo odborného lékařského termínu.

Cestovní pojištění ani pojištění domácnosti v našem porovnání aktuálně nenaleznete.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POJIŠTĚNÍ NA CESTY