222 100 200 Zavoláme vám zpět

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (ZPMV ČR)

„Zdraví jako vášeň“. Tak zní motto pojišťovny, která na trhu funguje už od roku 1992 a je druhou největší v České republice. V našem článku se podíváme na to, co se nachází v její nabídce pro stávající i nové klienty.

Pojistťovna ministerstva vnitra

Cestovní pojištění

Sleva 20 % na cestovní pojištění

V případě rodinného pojištění, tj. přímí příbuzní (děti, rodiče, prarodiče), minimálně jeden dospělý (18 a více let) a jedno dítě (do 15 let) z toho alespoň jeden klient ZP 211.

Sleva 10 % na cestovní pojištění

Pro skupiny 5 a více osob pojištěných jednou pojistnou smlouvou (minimálně jeden musí být klientem ZP 211). Platí pouze na pracovištích ZP MV ČR, neplatí při sjednání on-line.

Speciální nabídka dárcům krve

Pro všechny členy IZS*  a pravidelné bezpříspěvkové dárce krve nebo jejích součástí a kostní dřeně, dále jen Dárce krve* , kteří jsou klienty ZP 211, platí sleva -20 % na celoroční tarify cestovního pojištění.

Benefit pro studenty – cestovní pojištění ZDARMA

  • cestovní pojištění pro jednorázové cesty po Evropě až na 60 dní zdarma
  • při studijním pobytu v rámci Evropy cestovní pojištění až v délce 180 dní zdarma

Klub pojištěnců

Svým klientům nabízí hned celou škálu výhod a slev na produkty a služby svých partnerů. Jedná se především benefity spojené s posilovnami, výživovými poradnami, bazény, a s wellness. Tyto slevy je pak možné uplatnit na provozovnách po předložení kartičky pojištěnce anebo po zadání speciálního kódu při nákupu přes e-shop.

Nejen cestovní pojištění

V nabídce Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra najdete i produkt, který je v dnešní době při cestách za hranice naprostou samozřejmostí – cestovní pojištění. To mají dokonce klienti z řad studentů (ve věku 15 – 26 let) zdarma. A co v ,,menu" dále?

  • Úrazové pojištění s širokým rozsahem pojistné ochrany
  • Úrazové pojištění novorozenců zdarma
  • Pojištění pobytu v nemocnici z důvodu úrazu či nemoci
  • Zdravotní pojištění cizinců, kteří nemohou být zahrnutí do veřejného zdravotního pojištění v ČR

Navíc s touto pojišťovnou můžete zajistit i váš domov díky produktu Bezpečný domov - Plus s pojištěním majetku a odpovědnosti. Anebo využít službu Lékař na telefonu, která umožňuje konzultaci zdravotní stavu, vysvětlení laboratorních výsledků anebo odborného lékařského termínu.

Cestovní pojištění ani pojištění domácnosti v našem porovnání aktuálně nenaleznete.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POJIŠTĚNÍ NA CESTY