Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Obchodní sdělení

Nečekejte od nás žádné spamování. Našim cílem je přinášet vám, kromě relevantních obchodních sdělení, newsletterů a nabídek zaměřených na pojištění poskytované a nabízené primárně online, také zasílat a sdělovat vám tak současně relevantní související informace, například pro správný výběr pojištění nebo připojištění apod.

Společnost Ušetřeno s.r.o. se zavazuje, že informace jejím klientům a potenciálním klientům, stejně jako zájemcům o oblast sjednávání online pojištění bude poskytovat včetně e-mailových informací v přiměřeném množství. Přiměřené množství je dlouhodobě na průměru jedné až dvou zpráv zaslaných e-mailem během měsíce nebo méně častěji.

Neposíláme nedůležité informace, ale takové, které vám pomohou se relevantně zorientovat v nabídce trhu online pojištění, mít správné informace a informace získat včas. Včas myslíme například před začátkem turistické sezóny daného období, abychom vám například usnadnili přípravy na dovolenou a další cesty. Součástí e-mailových zpráv jsou občasně i informace o budoucích nebo probíhajících soutěžích a dalším častém zvýhodnění nabídek prodeje online pojištění, které pravidelně klientům nabízíme.

Hlavní obsah hlavně používaných e-mailových zpráv je:

  • relevantní obchodní sdělení a nabídky pro dané období nebo sezónu stejně jako informace vhodné pro dané období, například příprava vozu na zimu nebo možnost sjednání cestovního pojištění i v den odjezdu na dovolenou
  • součástí e-mailových zpráv jsou občasně i informace o budoucích nebo probíhajících soutěžích
  • zvýhodnění nabídek prodeje online pojištění, které pravidelně klientům nabízíme