Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Pojištění domácnosti online

Všude dobře, doma nejlíp! Všichni to známe, a také moc dobře víme, jaké pocity v nás domov vyvolává. Ať už je to bezpečí, rodinné teplo, pokoj nebo pohoda, musíme vždy počítat i se součtem předmětů a věcí mezi čtyřmi nebo více stěnami. Bezpečnou atmosféru domova vytváří také možnost, že si do jisté míry můžeme dělat co chceme. A to ne vždy dopadá na výbornou. Chraňte svůj domov kvalitně a vyhněte se zbytečným výdajům, sjednejte si pojištění domácnosti online.

Pojištění domácnosti online

Pojištění domácnosti se vám bude hodit v mnoha ohledech. Už od nepaměti postihují přírodní katastrofy nejen naše domovy. Stát se může cokoli a následky ze škod mohou být jak finanční tak psychické. Situací, jenž ovlivňují poklidné žití a bydlení je nekonečně mnoho.

Co lze v rámci pojištění domácnosti online pojistit?

Předmětem pojištění domácnosti je vnitřní vybavení vašeho bytu nebo domu, tedy přesněji soubor movitých věcí, jenž tvoří zařízení trvale užívané domácnosti a slouží k jejímu provozu a uspokojování potřeb členů pojištěné domácnosti. Částečně k ruce vám může být pravidlo obrácené domácnosti vzhůru nohama. Vše, co se vysype, můžete v rámci pojištění domácnosti pojistit. Nezapomínejte ale, na vestavěné součásti vašeho domu nebo bytu.

Pojistit lze:

  • zařízení bytu - nábytek, koberce, osvětlení, kuchyňské vybavení, pračka, apod.;
  • věci osobní potřeby - audiovizuální a výpočetní technika, sportovní vybavení, starožitnosti, cennosti, knihy, oblečení, šperky, apod.;
  • stavební součásti bytu - vestavěný nábytek, kuchyňská linka, plovoucí podlaha nebo parkety, stěny a stropy, tapety a malby, apod.;

Proti kterým ze základních rizik vás pojištění domácnosti chrání?

Uzavřením pojištění domácnosti online můžete svůj majetek ochránit proti všem možným rizikům. Každá pojišťovna ve svých pojistných podmínkách stanovuje rizika, při kterých vám pojistné plnění skutečně vyplatí. Pojistné plnění je však vyplaceno pouze v případě, že jsou tato rizika uvedena v pojistné smlouvě pojištění domácnosti.

Běžně lze pojistit tato pojistná nebezpečí:

Živel Odcizení Povodeň
(vždy je součástí pojištění) (volitelné) (volitelné)
Úder blesku, výbuch, požár, pád či náraz letadla. Odcizení věcí krádeží, vloupání nebo loupež. Voda z vodovodního zařízení.
Vichřice, krupobití, sesuv nebo sesedání půdy, zřícení laviny, pád stromu nebo stožáru. Úmyslné poškození nebo zničení. Povodeň a záplava.
Tíha sněhu, námraza, zemětřesení.

Sjednání pojištění domácnosti online

Snadno, rychle a z pohodlí domova. Takto jednoduše lze v dnešní době zajistit ochranu vašeho domova. Na portále Top-Pojištění.cz lze online porovnat nabídky několika pojišťoven českého trhu dle ceny a zároveň přehledně srovnat limity pojistného krytí jednotlivých složek pojištění domácnosti. V rámci práce s kalkulačkou pojištění domácnosti okamžitě zjistíte, který z nabízených produktů je pro nás ten nejvýhodnější. V případě, že si nebudete některou z informací jisti, jsou vám připraveni pomoct naši specialisté na pojištění domácnosti.

SPOČÍTAT POJIŠTĚNÍ DOMÁCNOSTI