Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Pojištění online

Sjednání pojištění online je v dnešní době jednodušší než si zavázat tkaničky. Stačí mít po ruce chytrý telefon, tablet nebo notebook s přístupem k internetu. Hotovo můžete mít z pohodlí svého domova klidně i během dvou minut. Řekneme vám, jak se stát mitry ve sjednávání pojištění online, a jak si vybrat ten správný produkt. Zprostředkovatel pojištění online, Top-Pojištění.cz, je jedničkou ve srovnání a sjednání cestovního pojištění přes internet. Tím to ale nekončí. Na portále si můžete srovnat i nabídky povinného ručení, havarijního pojištění a pojištění domácnosti.

CEstovní pojištění od 11 Kč na den

Cestovní pojištění online

Cestovní pojištění je právě tím produktem, který můžete mít během pár okamžiků v kapse. A to ať jste kdekoli. Výhodou online sjednání je určitě fakt, že uzavření toho neživotního pojištění můžete provést klidně i na letišti, po cestě do zahraničí nebo dokonce ze zahraničí. V případě, že využijete platbu online platební kartou, bude vámi sjednané cestovní pojištění platné okamžitě. Ke sjednání je ideální kalkulačka pojištění, kam zadáváte termín a cíl cesty, a nakonec počet cestujících a jejich věk. V rámci srovnání produktů jednotlivých pojišťoven je možné přidat doplňková připojištění - úraz, odpovědnost, zavazadla, připojištění storno cesty nebo různá sportovní připojištění.

Povinné ručení online

Kalkulačka povinného ručení vám během několika minut ukáže, který z nabízených produktů pojištění odpovědnosti z provozu vozidla na pozemních komunikacích, je tlím nejlevnějším a jaký je rozsah asistenčních služeb, jenž s jednotlivými produkty souvisí. To ale není vše! Po zadání technických údajů vozidla (tovární značka a model vozidla, výkon, hmotnost, objem motoru a rok výroby), data narození pojistníka jeho místa trvalého bydliště, můžete nabídky povinného ručení porovnávat i podle kvality jednotlivých produktů. K vybranému základnímu povinného ručení, které obsahuje pouze limity pojistného krytí od 50 mil. Kč na zdraví a 50 mil. Kč na majek a asistenční služby v základním rozsahu, lze volit také doplňková připojištění, např. pojištění úrazu řidiče a celé posádky, pojištění zavazadel, připojištění střetu se zvěří nebo pojištění rozšířených asistenčních služeb.

Havarijní pojištění online

Ani havarijní pojištění online není tak nedosažitelným, jak se na první dobrou může zdát. Jeho základní podstatou je, že chrání vaše vozidlo a šetří peníze, které byste v případě nehody museli zaplatit za škody na něm. Pojištění se sjednává v několika variantách. Pro nová nebo zánovní vozidla je vhodné uzavřít havarijní pojištění ve variantě Allrisk, která obsahuje riziko havárie, odcizení, živlu a vandalismu. Pro starší vozidla je ke sjednání varianta Havárie a živel, případně Odcizení a živel. Limit pojistné plnění je havarijního pojištění určen horní hranicí pojistné částky. Tu určuje sám pojistník při sjednání online. Pojistná částka by měla vyjadřovat současnou hodnotu vozidla, proto havarijní pojištění doporučujeme pravidelně aktualizovat.

Pojištění domácnosti online

Pojištění domácnosti chrání vnitřní vybavení vašeho domu nebo bytu. Může se jednat o nábytek, vestavěné součásti, oblečení, knihy, cennosti, skleněné výplně apod. V prvním kroku zadejte do kalkulačky základní údaje o Vaší domácnosti, zvolte pojistnou částku a stiskněte tlačítko Kalkulace. Do několika vteřin uvidíte přehledné porovnání pojištění domácnosti a můžete si vybrat z 10 prověřených pojišťoven na českém trhu. V dalším kroku si vyberte v tabulce naší kalkulačky nejlepší nabídku pojištění domácnosti. Je pro Vás připraveno nejlevnější pojištění domácnosti v porovnání podle ceny od nejlevnější až po nejdražší variantu. Pro objednání pojištění domácnosti online stiskněte tlačítko „Koupit“ a následně vyplňte krátký formulář potřebný pro uzavření pojistné smlouvy. Jako bonus získáte slevu až 45 % za uzavření pojištění přes internet.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POJIŠTĚNÍ NA CESTY