Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Vše, co potřebujete vědět o nákupu vozidla

Ať již kupujete nové nebo ojeté vozidlo, jistě narážíte na spoustu otázek, které se vám budeme snažit zodpovědět v našem rozcestníku. Díky nám budete mít ucelené informace o nákupu vozidla v ČR.

Vše co potřebujete vědět o nákupu vozidla

Před nákupem - kontrola prodejce a vozu

Jistotu, že jste si vybrali dobré ojeté vozidlo, můžete získat ještě před samotným nákupem. Kontrola prodávaného auta a jeho historie je naprostým základem. Každý vůz by měl být především pravidelně servisován, prohlížen a také kvalitně připraven na jednotlivá roční období.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POVINNÉ RUČENÍ

Způsobů, jak prověřit prodejce a vůz samotný, je více. Ať už jde o recenze na webu, nebo přímo stránky prodejců, včetně soukromé inzerce, až po využití VIN kódu, který je pro každé jednotlivé vozidlo unikátní.

V průběhu a po nákupu vozidla

Během nákupu je podstatné, řádně si prostudovat kupní smlouvu. Jde o základní dokument, který stvrzuje prodej/koupi a chrání prodávajícího i kupujícího před nekalým jednáním. Jakmile si vůz převezmete, je nutné mít vyřízenou pojistku, tedy povinné ručení a do určité doby také přepsat auto na nového majitele.

Pojištění vozidel

Sjednání nového pojištění pro zakoupené vozidlo je díky nám hračka. Srovnáváme pro kvalitu a nabídky produktů povinného ručení a havarijního připojištění všech českých pojišťoven.

Rozsah pojištění je v závislosti na aktuální stavu vozidla, jeho hodnotě a následném používání.