Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Komplexní pojištění celého vozidla

Připravili jsme pro Vás pojištění vozidel online, které zahrnuje povinné ručení a havarijní pojištění online. Nyní už nemusíte chodit na pobočky pojišťoven. Stačí Vám pouze vyplnit základní údaje o Vašem vozidle a během chvilky vidíte přehledné porovnání pojištění vozidel od nejlevnějšího až po nejdražší.

Povinné ručení Vám přináší porovnání několika pojišťoven a havarijní pojištění porovnání několika pojišťoven. Využijte slev a ušetřete až 70 % z ceny. Všechny dokumenty obdržíte obratem na Vámi uvedený email. U havarijního pojištění máte i samoprohlídku.

Pojištění vozidla

  • povinné ručení
  • havarijní pojištění

Povinné ručení

Povinné ručení, též pojištění odpovědnosti z provozu vozidla po pozemních komunikacích, je pojištění, které musí mít ze zákona uzavřeno každý majitel vozidla. Cenu povinného ručení si můžete spočítat v online kalkulačce.

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění je určeno k ochraně vozidla před škodami způsobenými živly nebo vzniklými v důsledku havárie, odcizení, vandalismu či neoprávněného užití vozidla. Pokud budete mít uzavřeno havarijní pojištění, pojišťovna vám v uvedených případech vyplatí náhradu škody, kterou na vozidle utrpíte.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POVINNÉ RUČENÍ