Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Online cestovní pojištění

Sjednání online cestovního pojištění je snadné, rychlé a levné. Díky kalkulačce cestovního pojištění, dostupné na webovém portále Top-Pojištění.cz, sjednáte online cestovní pojištění 24 hodin, 7 dní v týdnu. Přesvědčte se sami.

Cestovní pojištění do Chorvatska

Výpočet online cestovního pojištění

K výpočtu ceny za online sjednání cestovního pojištění potřebujete znát termín a cílovou destinaci plánované cesty, počet osob a jejich věk. Po zadání zmíněných informací do kalkulačky cestovního pojištění stačí zvážit, zda vám produkt postačí v základní variantě, kdy se sjednává pouze pojištění léčebných výloh a asistenčních služeb nebo jej rozšíříte o volitelná připojištění.

Vybírat a kombinovat můžete z pojištění odpovědnosti, pojištění zavazadel, úrazového připojištění a připojištění storno cesty. Pojištění odpovědnosti se vyplatí zejména v případě, že cestujete s dětmi a vztahuje se na škody, které způsobíte na majetku nebo zdraví třetích osob. Sjednáváno je nejčastěji v případech zimních lyžařských dovolených, ale také pro letní pobyty v dražších hotelech, kdy hrozí riziko poničení tamního vybavení. Pojištění zavazadel určitě oceníte v případě, že vám bude při transferu do zahraničí ztraceno zavazadlo svěřené dopravci. Z úrazového pojištění máte nárok na pojistné plnění v situacích, kdy dojde vlivem úrazu k trvalým následkům na zdraví nebo smrti pojištěné osoby. Připojištění storno cesty vám nahradí stornopoplatky, které budete muset uhradit nebo jste již uhradili a na dovolenou odjet, např. z důvodu hospitalizace, nemůžete.

Mezi další rozšíření, která mohou základní balíček cestovního pojištění obohatit patří sportovní aktivity. Jede-li k moři a většinu času strávíte plaváním v moři nebo opalováním se na pláži, bohatě si vystačíte s rekreačními sporty. Pokud se ale chystáte strávit v zahraničí aktivní dovolenou, přijde vám vhod připojištění rizikových nebo dokonce extrémních sportů. Ještě, než nad výběrem mávnete rukou, ověřte si, do které náročnosti vámi provozovaná aktivita spadá. Jestliže zařazení sportu podceníte, nebudete mít nárok na pojistné plnění.

Cena online cestovního pojištění

Jak jsme si již nastínili, ceny online cestovního pojištění se liší dle výběru produktu. V rámci porovnání, které online kalkulačka cestovního pojištění nabízí, je možné sjednat produkty jedenácti pojišťoven českého trhu. Cena pojištění pro dospělou osobu začíná na devíti korunách za jeden den. U některých pojišťoven můžete získat dokonce výhodnější sazby pro rodinné balíčky nebo pro studenty. Při zadání veškerých parametrů pro výpočet jsou ceny produktů zobrazeny okamžitě.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POJIŠTĚNÍ NA CESTY

Sjednání online cestovního pojištění

Po výběru vhodné varianty produktu a pojistitele je třeba doplnit ke každé pojištěné osobě osobní údaje (rodné číslo, jméno a příjmení, adresu trvalého bydliště, je-li odlišná od pojistníka). Hotovou objednávku obdržíte během několika minut do e-mailové schránky, kde máte možnost zadaná data znovu zkontrolovat. Jestliže některý ze zadaných údajů potřebujete upravit, kontaktujte nás prostřednictvím online chatu nebo na klientské lince. Korekci zpracujeme během chviličky a aktualizované dokumenty vám znovu zašleme do e-mailu.

Cestovní pojištění vzniká uhrazením pojistného. Ještě než webovou stránku www.top-pojisteni.cz opustíte, můžete sjednané cestovní pojištění uhradit online, svou platební kartou. Stejnou možnost máme k dispozici i zpětně, po přihlášení do Klientské zóny. Pojistné lze uhradit také klasickým bankovním převodem nebo v hotovosti na terminálech Sazky a České pošty, službou Super Cash.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POJIŠTĚNÍ NA CESTY