Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Alpské lyžování

Lyžaři mají v České republice spoustu možností, kde se vyřádit. Opravdovým milovníkům zimních sportů ale české hory nestačí, a tak každou zimu vyrážejí na dovolenou do Alp. Tamější střediska jsou větší a modernější, sjezdovky delší a zajímavější, a to ani nemluvíme o lepších sněhových podmínkách. Která alpská střediska stojí za to navštívit?  

Alpské lyžování

Proč vyrazit na lyže do Alp

Kdo ještě kouzlo alpského lyžování neobjevil, možná mu přijde cestování do daleka zbytečné. Možná vás přesvědčí tyto argumenty:

  • Alpské sjezdovky jsou delší, díky tomu je požitek z lyžování mnohem větší.
  • Střediska nabízejí různé úrovně sjezdovek, na své si přijdou úplní začátečníci, i zkušení. K dispozici jsou instruktoři a dětské lyžařské školy.
  • Vysoká nadmořská výška zajišťuje kvalitnější sněhové podmínky.
  • Výhledy z vrcholů sjezdovek jsou úchvatné a úplně jiné než u nás!

Jestli argumenty nezabraly, shlédněte následující video. Jemu dokáže odolat jen málokdo.

Cestovní pojištění online

Největší lyžařská střediska

Rakousko

Do rakouských Alp to máme ze všech koutů republiky nejblíže.

Itálie

Lyžařská střediska v Itálii jsou trochu vzdálenější, budete ale odměnění výbornými italskými specialitami a poctivým espressem.

Švýcarsko

Dovolená ve Švýcarsku je trochu dražší záležitost, ale nenechte se odradit. Za kvalitní sjezdovky a úchvatné výhledy to stojí.

Francie

Na každou zimní dovolenou nezapomeňte lyžařskou výzbroj a výstroj, dostatek náhradního oblečení, dobrou náladu a cestovní pojištění pro lyžaře. Stát se může cokoliv - a třeba jen zlomená noha by vás bez pojištění mohla vyjít na více než 100 000 korun!

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

 Autor: Bára