Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Povinné ručení Peugeot

Pořídili jste si nového plechového mazlíčka a nyní potřebujete sehnat levné a kvalitní povinné ručení Peugeot? Žádný problém! Na webu Top-Pojištění.cz jej pořídíte snadno, rychle a především online, pěkně z pohodlí svého domova. Pokud si s výběrem toho správného povinného ručení nevíte rady, nezoufejte. Od toho jsme tady přeci my. Rádi vám s čímkoliv pomůžeme, poradíme, případně vám povinné ručení sjednáme telefonicky. Pár rad, jak správné povinné ručení Peugeot vybrat jsme pro vás připravili v tomto článku.

Povinné ručení se slevou až 67 %

Něco z historie

Automobily značky Peugeot vyrábí francouzská společnost Automobiles Peugeot, která je také součástí koncernu PSA Peugeot Citroën. Historie této značky se začala psát již v roce 1810, kdy se rodina Peugeotů rozhodla založit malou továrnu na výrobu válcované oceli. Již v roce 1850 začali používat znak lva, který je pro značku Peugeot typický dodnes. Prvním dopravním prostředkem, který společnost vyrobila, bylo v roce 1882 jízdní kolo. Zakladatel společnosti Armand Peugoet se však brzy začal zajímat i o výrobu automobilů, a tak v roce 1889 představil světu svůj první automobil, parní tříkolku. Od parního pohonu však bylo brzy upuštěno, a to ve prospěch benzínového spalovacího motoru. První čtyřkolové vozidlo s tímto pohonem bylo vyrobeno v roce 1890. V roce 1929 byl představen Peugeot 201, který odstartoval éru typického označování modelů vozidel Peugeot - tedy tří čísel s nulou uprostřed. Toto označení je dnes registrovanou obchodní známkou Peugeotu.

Jak vybrat správně povinné ručení Peugeot

Vozidlo si vybíráte tak, aby nejvíce odpovídalo vašim potřebám a požadavkům. Úplně stejně je třeba nahlížet na výběr povinného ručení Peugeot a volby případných připojištění. Automobilka Peugeot se v dnešní době pyšní jednou z nejširších modelových řad malých a městských automobilů. Pokud se tedy nejčastěji autem pohybujete po městě, mezi Peugoty si jistě vyberete. Při hustém městském provozu je pravděpodobnost kolize s jiným vozidlem bohužel poměrně vysoká, a tak je na místě vybírat povinné ručení s odpovídajícími limity pojistného krytí, které plně pokryjí škody způsobené na majetku či zdraví třetích osob. Aktuálně můžete na pojistném trhu vybírat z produktů s limity základními, tj. 50 mil. Kč na zdraví a majetek až po vysoké limity krytí 250 mil. Kč na zdraví a majetek. Doporučujeme volit pojistné krytí alespoň ve výši 100 mil. Kč na zdraví a majetek. Z připojištění k povinnému ručení Peugeot by se vám pak mohlo hodit například připojištění odcizení celého vozidla nebo připojištění přímé likvidace. Připojištění přímé likvidace vám usnadní případné řešení nezaviněné pojistné události, kdy opravu vozidla a pokrytí těchto nákladů můžete bez odkladu řešit přímo se svou pojišťovnou a nemusíte čekat na posouzení likvidátory pojišťovny viníka nehody. Pokud vyberete jiný model vozidla typu rodinného kombi nebo SUV, volba vyšších limitů krytí na povinném ručení Peugeot je určitě vhodná, stejně jako v případech popsaných výše. Pokud se pak pohybujete mimo město, hodit se vám může třeba připojištění střetu se zvěří nebo připojištění živelních rizik.

Jak sjednat povinné ručení Peugeot

Jak již bylo zmíněno výše, sjednání povinného ručení Peugeot je opravdu jednoduché a nezabere vám více než pár minut. Stačí si k ruce vzít velký technický průkaz vozidla a usednout k počítači či notebooku s připojením k internetu. Na našich webových stránkách pak stačí vybrat možnost Kalkulace povinného ručení a můžete se do sjednání pustit. V úvodním kroku kalkulace zadáváte základní technické parametry vozidla a údaje pojistníka, které jsou důležité pro výpočet povinného ručení. Vzápětí už můžete vybírat z nabídky pojišťoven a jejich produktů. Povinné ručení Peugeot můžete vybírat nejen podle ceny, ale také podle limitů pojistného krytí a kvality jednotlivých produktů. V kalkulaci je vám zároveň ověřen bonus podle online databáze České kanceláře pojistitelů. Odpadá tak nepříjemná povinnost fyzického dokládání potvrzení o bezeškodném průběhu. Po výběru pojišťovny je třeba zadat podrobnější informace o vozidle, pojistníkovi, případně vlastníkovi a držiteli vozidla, pokud není totožný s pojistníkem. Po sjednání pojištění obdržíte vše, včetně zelené karty do několika málo minut e-mailem, do dvou pracovních dnů pak i dočasná zelená karta fyzicky poštou na vaši adresu. Dokumenty není třeba nijak podepisovat a zasílat zpět. Pojištění vzniká uhrazením prvního pojistného ve stanoveném termínu platby.

Pokud si v průběhu sjednávání nebudete čímkoliv jistí, anebo rovnou chcete s výběrem pomoci, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám s čímkoliv pomůžeme.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POVINNÉ RUČENÍ