Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Výhody ročního cestovního pojištění

Cestujete často do zahraničí? Chcete ušetřit čas i peníze a vypustit z hlavy jednu starost navíc? Pak si zřiďte celoroční cestovní pojištění a celých 365 dní budete moci bezpečně cestovat.

Dovolená na vlastní pěst

Plánujete každý rok letní dovolenou, zimní hory nebo výlety za vánočními trhy? Pokud jezdíte do zahraničí alespoň čtyřikrát za rok a více, je pro vás z finanční stránky celoroční cestovní pojištění rozhodně výhodnější než dílčí pojištění pro každou cestu zvlášť.


Další výhodou je to, že ušetříte svůj čas i starosti. Jednoduše nebudete muset na pojištění myslet před každou cestou. To ocení zvlášť ti, kteří rádi využívají dovolených last a super last minute. Jedinou starostí tak před odjezdem bude to, co si rychle zabalit do kufru.

Roční cestovní pojištění

Základní forma celoročního cestovního pojištění zpravidla obsahuje, stejně jako u toho jednorázového, léčebné výlohy a asistenční službu. Krom toho si můžete nechat připojistit i elektroniku (zničení a ztrátu), zavazadla, zrušení letu a další pojistné události.

  • Cena cestovního pojištění - ta bývá dle společnosti a nastavených limitů ve výši od 100 do 1 000 Kč.
  • Celoroční cestovní pojištění není omezeno počtem zahraničních cest. Jen je daná maximální délka jednoho výjezdu (většinou se jedná o 30, 45 nebo 90 dnů).
  • Do pojištění navíc můžete zahrnout i vaši rodinu, partnera/partnerku i velké skupiny. Pojištění je platné, i když cestuje jen jedna ze zahrnutých osob.
  • Sjednat si celoroční cestovní pojištění můžete pro klasickou dovolenou, služební cesty, i pro výlety za rizikovou sportovní činností (pozn. pro pojištění extrémních sportů je lepší se obrátit na specializované pojišťovny).

Nezbývá si tedy než vybrat tu nejlepší variantu přímo pro vás a 365 dnů cestovat bez starostí!