222 100 200 Zavoláme vám zpět

Pojištění na dovolenou

Pojištění na dovolenou. Náhoda je, lidově řečeno, blbec a vy se pokoušíte do už tak přeplněného kufru přibalit ještě ty krásné nové červené lodičky? Samozřejmě chápeme i to, že jste asi tisíckrát prošla celý byt, zkontrolovala veškeré elektrospotřebiče a milionkrát otočila hlavním uzávěrem vody. Na dovolenou se všichni těšíme. Znamená pro nás volný čas, který si můžeme užívat plnými doušky, nemusíme pracovat, odpočíváme. Žádná z nás si nepřeje, aby jí byla dovolená zkažena nahodilou událostí, jenže tyhle situace si prostě nevybíráme. Spíš si ony vybírají nás.

Cestovní pojištění Maďarsko

Pojištění na dovolenou

Cestovní pojištění je tím nejdůležitějším, co byste si do vším možným nacpané kufru neměly zapomenout přibalit. Lépe řečeno, měly byste jej mít stále po ruce. Abyste se v případě pojistné události mohla platným cestovním pojištěním prokázat, budete potřebovat asistenční kartičku pojišťovny, na které je uvedeno, jak číslo pojištěné osoby, tak telefonní číslo asistenční služby pojišťovny. Ta je vám v případě pojistné události k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a dokáže zprostředkovat tlumočnictví nebo např. poradit, jak postupovat při ztrátě osobních dokladů. Jak asistenční kartičku k pojištění na cesty získáte a na kolik vás přijde? Snadno a levně. Abyste obdržela doklad k cestovnímu pojištění, je nutné si nejdřív komerční pojištění na cesty sjednat. K tomu pohodlně, klidně z domova, využijte online kalkulačku cestovního pojištění.


Stačí zadat parametry cesty, informace o pojištěných osobách a vybrat správnou pojišťovnu. Zanedlouho na to už si ze své e-mailové schránky tisknete nejen asistenční kartičku, ale i například pojistnou smlouvu. Aby bylo sjednané cestovní pojištění platné, je nutné jej uhradit. U největšího zprostředkovatele cestovního pojištění, Top-Pojištění.cz, můžete pojistné uhradit online platební kartou, bankovním převodem nebo na terminálech Sazky a České pošty. Nic snazšího vážně neexistuje!

Pojištění vašich domovů

Při cestách do zahraničí je cestovní pojištění číslem jedna. Nezapomínejte však na to, že úplně celý majetek s vámi cestovat nebude. Vybavení vašeho bytu bude dvě týdny ležet ladem. Tedy při troše štěstí. Svou domácnost můžete zabezpečit nejen dvěma západy, ale také pojištěním domácnosti. Pojištění domácnosti je často velmi podceňovaným, ale mnohdy pomůže ušetřit nemalé finanční náklady. Pojištění domácnosti kryje škody způsobené živelnými pohromami. Pomůže, i když vás vykradou nebo kdy prasknou trubky. Na rozdíl od pojištění nemovitosti, se pojištění domácnosti vztahuje na vnitřní vybavení domácnosti, nikoliv nemovitost jako takovou. Cena pojištění domácnosti záleží především na rozsahu krytí a pojistné částce. Jaké pojištění se vyplatí, napoví kalkulačka pojištění domácnosti. Pojistit je tedy možné zařízení bytu (např. nábytek, koberce, kuchyňské vybavení), věci osobní potřeby (např. oblečení, sportovní vybavení, výpočetní techniku, šperky, cennosti, knihy) a stavební součásti bytu (např. vestavěný nábytek, kuchyňská linka, plovoucí podlaha nebo parkety, stěny a stropy). K jednoduchému porovnání cen pojištění domácnosti jednotlivých pojišťoven vede přímá cesta, cesty kalkulačky pojištění domácnosti online. V prvním kroku zadáte pouze základní parametry o pojišťované domácnosti, díky kterým se cena pojištění domácnosti spočítá. Pak už je jen na vás, jakými limity pojistného krytí a jakým výběrem pojištěných rizik, svou domácnosti ochráníte.

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ