Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Cestovní pojištění Allianz - jednoduše a bez starostí

S pojištěním od Allianz se cestuje úplně bez starostí. Zřídit si ho můžete, pokud se chystáte na služební cestu, dovolenou anebo vyrážíte za sportovními zážitky. A to nejen do Evropy, ale do celého světa včetně USA.

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Výhody

  • neomezené léčebné výlohy
  • Nonstop asistenční služba v českém jazyce (vč. předcestovní asistence)
  • Bezplatné prodloužení

Asistenční služba 24/7

Asistenční služba (+420 241 170 000) v českém jazyce je pro klienty připravena 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu, a na linku se dovoláte odkudkoli ze světa. Bude vám přes ní poskytnutá pomoc v případě nemoci, úrazu, zpožděného letu, ztráty a zpoždění zavazadel, odcizení cestovních dokladů a peněz. Navíc zahrnuje i právní pomoc a tlumočníka.

Neomezené pojištění léčebných výloh

Velkou výhodou cestovního pojištění od Allianz je až neomezené pojištění léčebných výloh. To zahrnuje úhradu nákladů spojených s ošetřením, hospitalizací včetně dopravy do nemocnice, léků i s transportem do České republiky.

Pojištění si můžete sjednat pro krátkodobé cesty, opakované pobyty i cesty na dobu až 366 dnů.

V základním balíčku je také zahrnuto víc než 150 běžných sportů (plavání, lyžování, tenis atd.). Pokud se ovšem chystáte na rizikovější sportovní vyžití, můžete si ho u Allianz připojistit.

Vybrat si můžete ze 3 balíčků: ZÁKLAD OPTIMAL a EXKLUZIV

 Nezbývá, než si zvolit tu svou variantu a vybrat si kam vyrazíte-ať už třeba za vánočními trhy, na poznávací dovolenou anebo hezky za teplem.

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ