Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Havarijní pojištění Škoda

Havarijní pojištění je jedním z nejdůležitějších pojistných produktů, které vlastník auta může mít. Zajišťuje totiž ochranu proti škodám na voze, které vznikly například srážkou s jiným vozidlem nebo nehodou způsobenou vlastní vinou.

Jak sjednat havarijní pojištění Škoda?

Havarijní pojištění Škoda Auto si můžete vybrat a sjednat jednoduše online v našem srovnání. Vždy je lepší si nejdříve srovnat různé nabídky, které se mohou ukázat jako výhodnější. Po zadání potřebných údajů o vozidle a vlastníkovi obdržíte individuální nabídku na základě rozsahu pojištění, výše pojistného plnění a dalších faktorů.

V rámci havarijního pojištění pro vozy Škoda Auto lze volit z různých variant. Základní verze pojištění kryje škody způsobené kolizí, nárazem, pádem předmětu nebo poškozením vlivem přírodních živlů. Další možnosti připojištění zahrnují například pojištění skel, pojištění proti krádeži nebo vandalismu.

Havarijní pojištění Škoda

Cena havarijního pojištění pro Škoda Auto 2023

Vozidlo Škoda Fabia 1.2 Škoda Octavia 1.6 Škoda Octavia 2.0
Rok výroby 2010 2015 2017
Cena vozidla 120 000 Kč 220 000 Kč 400 000 Kč
Zabezpečení zamykání převodovky zamykání převodovky zamykání převodovky
Cena za Allrisk
(spoluúčast 5 %)
2 870 Kč 5 014 Kč 7 729 Kč
Cena za Allrisk
(spoluúčast 10 %)
2 403 Kč 3 967 Kč 6 031 Kč

Kalkulováno pro pojistníka Pavla, 48 let, který bydlí v Hranicích u Chebu a má 150 měsíců bez nehody. Vozidlo Škoda, pojištění Allrisk, 5% spoluúčast, zabezpečení dle hodnoty vozidla. Data jsou aktuální k 20. 1. 2023. Jedná se o ilustrační příklad.

Kalkulačka havarijního pojištění Škoda

Pokud uvažujete o sjednání havarijního pojištění pro váš vůz Škoda, můžete využít online kalkulačku, kterou nabízíme na stránkách Top-Pojištění.cz. Ta vám umožní snadno a rychle zjistit orientační cenu pojištění na základě zadaných údajů o vozidle a požadovaného rozsahu pojištění. Díky tomu se dostanete k dalším nabídkám pojištění od pojišťoven na českém trhu. Můžete si tak udělat jednoduché srovnání velkého množství produktů a vybrat si ten nejvýhodnější.

Při použití kalkulačky havarijního pojištění je důležité mít k dispozici správné údaje o vozidle, jako jsou například typ vozu, rok výroby, výkon motoru a výbava. Dále je nutné určit rozsah pojištění, který by měl být přizpůsoben vašim individuálním potřebám a finančním možnostem.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ