Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Cestovní pojištění AXA Assistance

  • Sleva až 60 %
  • Limit krytí 500.000.000 Kč na léčebné výlohy
  • Nejpřehlednější porovnání cen a rozsahu pojištění s ostatními pojišťovnami
  • Pojištění platné od 4 hodin od sjednání, dokumenty k pojištění obratem do e-mailu

Cestovní pojištění AXA – koronavirus

AXA Assistance od pondělí 1. 6. bude opět standardně dle platných VPP pojištovat COVID a vrací se tak do stavu před koronanvirovou krizí. nemocnění COVID 19, resp. léčebné náklady na léčbu jsou kryty z cestovního pojištění za podmínky, že pojištěný vycestoval do destinace, kam MZV nevydalo nedoporučení cestovat. V takovém případě, by pojistné plnění v souvislosti s léčbou COVID19 mohlo být zamítnuto.

Podrobnosti a nejčastější otázky k tomuto tématu naleznete v článku:Koronavirus: AXA Assistance - nejčastější dotazy

Cestovní pojištění AXA

Cestovní pojištění od AXA ASSISTANCE nabízíme ve třech základních variantách – Reference, Komfort a Excelent, které se liší svým krytím. Na základě vašich podnětů jsme se inspirovali a ve spolupráci s AXA ASSISTANCE nabízíme rozšíření řady Reference – Reference plus, Reference super, Reference super plus. Tyto produkty jsou kombinací nejžádanějších rizik cestovního pojištění.

V nejpřehlednějším porovnání na trhu najdete rozsah pojištění, seřazené dle ceny a porovnané s nabídkami většiny pojišťoven na trhu. Součástí pojištění získáte kvalitní asistenční službu, která je vám k dispozici 24/7 po celém světě. Díky jednoduchosti a rychlosti může nechat sjednání cestovního pojištění na poslední chvíli během několika minut.

Využijte právě probíhající slevy až 60 % na cestovní pojištění do zahraničí.

Součástí cestovního pojištění jsou asistenční služby. Jedná se o telefonickou pomoc 24/7 v poskytnutí turistických či lékařských informací. Dále pomoc při tlumočení, právní ochrana až do limitu 100.000 Kč či „Lifestyle“ asistence.

V základu každého pojištění je zahrnutý limit na léčebné výlohy, které se pohybuje od 2,5 do 500 milionů dle vybraného produktu. Dle varianty pojištění si můžete sjednat úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel, zpoždění letu, právní asistenci, storno zájezdu či technickou asistenci – Dovolená bez starosti.

Detailnější informace o jednotlivých produktech:

  • cestovní pojištění do zahraničízde
  • cestovní pojištění do ČRzde

Kromě širokého výběru připojištění si pojištění můžete sjednat i pro pracovní cesty nebo když jedete za sportem. Jen dle rizikovosti sportu, je zapotřebí vybrat správný druh sportu: rekreační, rizikový či extrémní sport.

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ