Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

AXA Cestovní pojištění online (sleva až 50 %)

AXA Assistance je součástí koncernu AXA, jedné z největších pojišťovacích skupin na světě. Miliony pojištěných klientů, 200 let zkušeností a profesionální asistenční služba, která se o vás postará. Navíc máte u AXA cestovního pojištění slevu, která se skutečně vyplatí.

Spočítat cestovní pojištění

AXA Assistance cestovní pojištění

Skupina AXA Assistance má pobočky ve více než 30 zemích světa. Ročně vyřídí více než 9 milionů asistenčních případů. V české republice poskytuje AXA Assistance produkty asistenčního pojištění, jejichž cílem je usnadnit život klientům a pomoci jim řešit jejich každodenní problémy, zejména při cestování, provozování motorových vozidel, haváriích v domácnosti nebo v oblasti právních vztahů či zdraví.

AXA Cestovní pojištění sleva

AXA cestovní pojištění se při poskytování služeb zaměřuje zejména na operativnost, jednoduchost a komfort klienta. Pracovníci asistenční služby jsou k dispozici 24 hodin denně a důraz je kladem především na efektivitu řešení, individuální a vstřícný přístup ke každému zákazníkovi. Díky mezinárodní síti poboček a operačních středisek nabízí AXA ASSISTANCE pomoc v jakémkoli místě na světě.

AXA cestovní pojištění online

Cestovní pojištění je již pro většinu z nás běžnou součástí přípravy na cestu do zahraničí. A to je samozřejmě správně, sjednání cestovního pojištění je důležité i v případě, že cestujete v rámci Evropské unie. Rozhodně se nemusí vyplatit spoléhat na Evropský zdravotní průkaz, který vám sice nezbytnou zdravotní péči zajistí, nicméně jeho platnost i limity jsou velmi omezené.

Spočítat cestovní pojištění

AXA cestovní pojištění patří mezi jedno z nejvyhledávanějších pojištění v naší nabídce. A to především díky široké nabídce produktů, možnostech připojištění a v neposlední řadě hraje podstatnou roli i 50% sleva od AXA cestovního pojištění. AXA nabízí nabízí šest variant pojištění, vybírat tak můžete z produktů poskytující limit na léčebné výlohy od 2,5 mil. Kč až po 500 mil. Kč pro Evropu i celý svět.

Variabilita produktů je velmi vysoká a tak si můžete sjednat takové pojištění, které skutečně pokryje vše, co v rámci své cesty do zahraničí potřebujete. Podrobné informace o produktech AXA cestovního pojištění naleznete u nás.

Za zmínku pak také rozhodně stojí široká nabídka sportovních aktivit, které jsou součástí základního balíčku nebo které si lze jako rizikové připojistit. Pojišťovna má svůj vlastní seznam běžných sportů a seznam rizikových sportů, na které se lze pojistit.

Až 50% sleva AXA cestovní pojištění

Již výše zmíněná AXA cestovní pojištění sleva až 50 % je již zohledněna v ceně pojistných produktů, která je v porovnání zobrazena. Takto vysoká sleva za online sjednání cestovního pojištění je nastavena také díky dlouhé a kvalitní spolupráce společnosti Top-Pojištění.cz a pojišťovny.