222 100 200 Zavoláme vám zpět

AXA Cestovní pojištění sleva

AXA Assistance je součástí koncernu AXA, jedné z největších pojišťovacích skupin na světě. Miliony pojištěných klientů, 200 let zkušeností a profesionální asistenční služba, která se o vás postará. Navíc máte u AXA cestovního pojištění slevu, která se skutečně vyplatí.

AXA Cestovní pojištění sleva

AXA Assistance

Skupina AXA Assistance má pobočky ve více než 30 zemích světa. Ročně vyřídí více než 9 milionů asistenčních případů. V české republice poskytuje AXA Assistance produkty asistenčního pojištění, jejichž cílem je usnadnit život klientům a pomoci jim řešit jejich každodenní problémy, zejména při cestování,provozování motorových vozidel, haváriích v domácnosti nebo v oblasti právních vztahů či zdraví.

Cestovní pojištění online

AXA cestovní pojištění se při poskytování služeb zaměřuje zejména na operativnost, jednoduchost a komfort klienta. Pracovníci asistenční služby jsou k dispozici 24 hodin denně a důraz je kladem především na efektivitu řešení, individuální a vstřícný přístup ke každému zákazníkovi. Díky mezinárodní síti poboček a operačních středisek nabízí AXA ASSISTANCE pomoc v jakémkoli místě na světě.

AXA cestovní pojištění

Cestovní pojištění je již pro většinu z nás běžnou součástí přípravy na cestu do zahraničí. A to je samozřejmě správně, sjednání cestovního pojištění je důležité i v případě, že cestujete v rámci Evropské unie. Rozhodně se nemusí vyplatit spoléhat na Evropský zdravotní průkaz, který vám sice nezbytnou zdravotní péči zajistí, nicméně jeho platnost i limity jsou velmi omezené. Podrobnější informace naleznete v našem článku.

AXA cestovní pojištění patří mezi jedno z nejvyhledávanějších pojištění v naší nabídce. A to především díky široké nabídce produktů, možnostech připojištění a v neposlední řadě hraje podstatnou roli i AXA Cestovní pojištění sleva 50 %. AXA cestovní pojištění vám nabízí šest variant pojištění, vybírat tak můžete z produktů poskytující limit na léčebné výlohy od 2,5 mil. Kč až po 500 mil. Kč pro Evropu i celý svět. Variabilita produktů je velmi vysoká a tak si můžete sjednat takové pojištění, které skutečně pokryje vše, co v rámci své cesty do zahraničí potřebujete. Podrobné informace o produktech AXA cestovního pojištění naleznete zde.

Za zmínku pak také rozhodně stojí mimo AXA Cestovní pojištění slevy také široká nabídka sportovních aktivit, které jsou součástí základního balíčku nebo které si lze jako rizikové připojistit. Přesné rozdělení sportů najdete zde.

AXA cestovní pojištění sleva

Již výše zmíněná AXA cestovní pojištění sleva 50 % je již zohledněna v ceně pojistných produktů, která je v porovnání zobrazena. Takto vysoká sleva za online sjednání cestovního pojištění je nastavena také díky dlouhé a kvalitní spolupráce společnosti Top-Pojištění.cz a pojišťovny AXA Assistance.