Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Povinné ručení ŠKODA Kodiaq

Povinné ručení je pojištění, bez kterého vám hrozí několikatisícová pokuta. Faktorů, které se v ceně pojištění promítají, je několik. Jedním z nich je i kvalita vašeho vozu. Pojďme se podívat konkrétně, kolik může stát povinné ručení u modelu Škody Kodiaq.

škoda Kodiaq povinné ručení

Není Kodiaq jako Kodiaq

Že jste z tohoto nadpisu poněkud rozpačití? Nebojte, tento model je jen jeden, ale má k dispozici několik druhů motorů a tím pádem i různou hodnotu pojištění. Dlouhodobě dražší je pojištění auta u dieselů. Průměrná cena u 2.0 TDI se pohybuje od 2 500 Kč, až po 6 300 Kč ročně, záleží na výši pojistného, které si sami vyberete. Ovšem i zde platí další faktor, a sice mladý řidič vs. zkušený, díky čemuž se částka dokáže vyšplhat o 2 000 Kč výše.

Povinné ručení online

Další připojištění k tomu

Havarijní pojištění samo o sobě je drahá záležitost. Pokud se již rozhodne mít na vozidle obojí, včetně dalších připojištění, zkuste si je zřídit jako jeden balíček. Ušetřit tak můžete tisíce, obzvlášť pokud máte zcela nový vůz. Určitě stojí za to pojistit se přímo u ŠKODY Auto, která nabízí mnohé benefity v podobě zvýhodněných sazeb v domovských servisech, ale i různorodých asistenčních služeb. Automobilka představuje dokonce několik druhů balíčků, jako je pojištění PLUS nebo GAP, které dokonce kryje riziko poklesu hodnoty vozidla, takže při pojistné události získáte dostatečný obnos financí pro zakoupení zcela nového vozu.

ŠKODA Pojištění v klasickém balíčku dále garantuje zapůjčení náhradního vozu na 20 dní, v balíčku PLUS pak i pojištění živlu a srážky se zvěří při poškození do 100tis. korun bez spoluúčasti.

Pokud váháte, jaké pojištění jednotlivé společnosti nabízí, včetně pojištění online, můžete je srovnat na našich stránkách a využít kalkulačku, která vám vše potřebné spočítá. Také nezapomeňte na začátek podzimu a nutnosti přezutí letních pneumatik na zimní. Jaká je například ideální hloubka dezénu a jak ji sami můžete zkontrolovat, se dozvíte zde.