Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Horké letní novinky v naší nabídce

Publikováno: 03.06.2020

Koronavirovou krizi máme u nás, doufejme, už snad za sebou a všechno se pomalu vrací k normálu. A i když se možná zdálo, že se svět na chvíli zastavil, pojišťovny a ani my Topáci jsme rozhodně nezaháleli. Pojďme se společně podívat na to, co jsme si pro vás připravili.

Horké letní novinky v naší nabídce

Novinky ze světa pojištění vozidel

Direct pojišťovna

Havarijní pojištění co se bude automaticky zlevňovat

Když si sjednáte havarijní pojištění na své nové vozidlo, každým rokem klesá sice cena vozu, havarijní pojištění ale platíte stále stejné, ne-li vyšší. Cena pojištění se totiž odvozuje stále od původní ceny vozidla, která ale už dávno není aktuální. Abyste tedy za havarijní pojištění neplatili zbytečně více, museli byste pojistnou částku (cenu vozidla uvedenou ve smlouvě) každý rok aktualizovat.

Pojišťovna Direct myslí především na klienta a tak přichází s novinkou v oblasti havarijního pojištění. Pokud si zde po 27. květnu sjednáte havarijní pojištění pro ,,mladé vozidlo" (tj. vozidlo maximálně do 5 let stáří), bude vám pojišťovna pojistné u havarijního pojištění každý rok automaticky zlevňovat. Cena bude klesat o 7 % každý rok až do dovršení šesti let stáří vozidla. U nového vozidla vám tedy bude pojištění zlevněno celkem pětkrát.

Na podrobné informace se můžete podívat zde.

Pojištění vozidel online

Neomezená asistence

Direct také provedl zásadní změny v asistenčních službách a aktuálně nabízí čtyři pevné varianty asistencí. Pojmenované jsou jednoduše a výstižně - S, M, L, XL. Varianta S je zdarma k povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění a jako jediná z výše uvedených variant se nevztahuje na nepojízdnost vozidla z důvodu poruchy. Varianty M, L, a XL si můžete snadno ke svému pojištění vozidla připojistit.

Velkou novinkou je také asistence XL, která je bez limitů. V rámci této neomezené asistence si tak klient může nechat například porouchané vozidlo nechat odtáhnout do servisu dle vlastního výběru a není limitován vzdáleností ani maximálním pojistným krytím.

Pro podrobné informace klikněte zde.

ČPP havarijní pojištění je zpět

Havarijní pojištění od České podnikatelské pojišťovny se nám vrací do nabídky a sjednat si ho můžete ve dvou variantách. Jako Allrisk, kde jsou zahrnuta rizika havárie, odcizení, vandalismu a živlu, druhou variantou je pak havarijní pojištění pouze na živel, odcizení a vandalismus. Toto havarijní pojištění vám poskytne ochranu po celé Evropě, navíc máte asistenční služby při nehodě i poruše zdarma, rychlou a kvalitní likvidaci pojistných událostí a u pojistného plnění můžete vybírat ze dvou forem, tj. opravy v autoservisu v cenách nových náhradních dílů nebo rozpočtem.

Podrobné informace dostanete zde.

Havarijní pojištění online

Cestovní pojištění AXA Assistance přináší řadu novinek

I u cestovního pojištění si můžete sjednat nové druhy připojištění, které se vám budou při vašich zahraničních cestách rozhodně hodit.

Roční cestovní pojištění s opakovanými výjezdy

Jezdíte za hranice během roku často? Pak tato varianta pojištění pro vás bude ideálním řešením. Sjednáte si pojištění jednorázově a při každé další zahraniční cestě během celého roku už na ,,cestovko" myslet nemusíte. Pojištění je platné pro neomezený počet výjezdů, každý od 1 do 90 dnů.

Nová připojištění

I v nabízených připojištěních rozšířila pojišťovna AXA Assistance svou nabídku. Nově si ke svému cestovnímu pojištění můžete mimo jiné sjednat i:

  • Pojištění drink povolen

Běžné cestovní pojištění nepokryje pojistné události, ke kterým u pojištěného došlo pod vlivem alkoholu. S připojištěním ,,drink povolen" si bez obav drink na pláži dát můžete.  Toto pojištění počítá s limitem alkoholu do 0,8 promile, což odpovídá zhruba čtyřem pivům nebo panákům.

  • Pojištění půjčeného vozidla

Plánujete během dovolené cílovou destinaci trochu více poznat a půjčit si automobil, motorku nebo skútr? Pak je toto připojištění přímo pro vás. Nemusíte se bát zbytečných ,,dohadů" s místním provozovatelem ohledně spoluúčasti. Naše připojištění vám v případě nehody vozu právě danou spoluúčast, kterou po vás bude chtít půjčovna, pokryje.

  • Pojištění chronických onemocnění

Chronická onemocnění bývají, co se týká platnosti cestovního pojištění, často poměrně komplikovanou problematikou. Toto připojištění rozšiřuje pojištění léčebných výloh právě o chronická onemocnění bez omezení a pokrývá u těchto onemocnění i náklady spojené s poskytnutím akutní a neodkladné péče.

Cestovní pojištění online

Jak sjednat?

Podrobné informace o všech výše uvedených novinkách cestovního pojištění naleznete zde. JNovinkyak si uvedená připojištění nebo produkty sjednáte? Postupujte jako při běžné kalkulaci cestovního pojištění, vyberete pojišťovnu AXA Assistance a volbu potvrďte tlačítkem ,,Koupit". Následně pak v dalším kroku můžete zvolit některé z uvedených připojištění nebo vybrat pojištění pro opakované výjezdy.

Spočítat cestovní pojištění

Snad vás tedy naše novinky potěšily, těšíme se na vaše objednávky!

Autor: Andy