Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Smluvní servisy pojišťovny Kooperativa

Pokud stojíte u dálnice s porouchaným vozidlem, či motorkou a máte je pojištěné, nemusíte zoufat. Každá z pojišťoven má nasmlouvány servisy, které se o vás postarají. V tomto článku si uvedeme, jak je to u pojišťovny Kooperativa.

Kooperativa smluvní servisy

Jak postupovat při poruše

Pokud jste řádně pojištěni a dojde na nenadálou událost (havárii nebo poruchu), máte k dispozici číslo na asistenční služby své pojišťovny. Stejně tak lze volat linku pomoci řidičů 1224, pokud si číslo asistence nepamatujete, nicméně některé společnosti, jako je právě Kooperativa doporučují volat rovnou tuto linku. V momentě, kdy auto prostě nelze dále řídit, dorazí přímo k vám technik na opravu, či odtah do smluvního servisu v nejbližším okolí. Všechny tyto servisy jsou pojišťovnou ověřeny a spolupráce s nimi probíhá na základě pozitivních zkušeností. Velká část navíc nabízí zapůjčení náhradního vozu. V rámci havarijního pojištění i povinného ručení jde o služby, které jsou zcela zdarma.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POVINNÉ RUČENÍ

Jak najít smluvní servis pojišťovny Kooperativa

Kooperativa na svých internetových stránkách nabízí přehled všech svých smluvních servisů. Abyste jej viděli, musíte vyplnit několik údajů - rok výroby, značka a zda se jedná o osobní či nákladní vozidlo nebo motocykl. Poslední kolonka pak objasňuje, zda potřebujete opravu čelního skla, nebo jde o komplexnější problém.

Hned posléze se objeví mapa České republiky s vyznačenými body a pod ní adresář všech smluvních servisů podle abecedy. Zjištění je to příjemné, jelikož jde pro všechny automobilové značky o více jak stovku malých i velkých servisů po celé České republice, takže pokrytí by mělo být bez velkých vzdáleností od místa, kde s autem stojíte. Tradičně nejhustší síť se pak nachází v Praze a jejím okolí. Všechny servisy, které jsou smluvním partnerem pojišťoven, mohou navíc všechny potřebné papíry vyřídit za vás, takže neztrácíte čas a energii.

Připravte se na cestu se vším všudy

Pokud si údaje hledáte sami, nejen, že se vám objeví název servisu, ale také jeho adres, otevírací doba a kontakt. Tyto údaje se vám tudíž hodí nejen v čase havárie či odstavení vozidla, ale zejména před cestou, kterou si tak můžete předem naplánovat, kdyby náhodou.

Jak sami vidíte, mít své auto patřičně pojištěné má své velké výhody. Pokud pojištění ještě nemáte, zkuste si porovnat nabídky u havarijního pojištění nebo povinného ručení. Pak už jen stačí popřát šťastnou cestu.