Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Cestování s Wizzair

Cestování s Wizzair je i přes to, že z pražského letiště je možné letět přímo pouze do čtyř destinací, stále jednou z často vyhledávaných možností. Není divu, v současné době se jedná o největší nízko nákladovou leteckou společnost ve Střední a Východní Evropě.

Cestujeme letadlem

Historie Wizzair

Historie společnosti Wizzair se začala psát v roce 2003, kdy spojilo síly a znalosti šest lidí z leteckých společností i jiných oborů. Společnost byla zaregistrována za pouhé tři měsíce a první let se uskutečnil v květnu 2004. V současnosti nabízí tato společnost více než 600 tras z 25 základen v regionech Rakousko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Gruzie, Maďarsko, Lotyšsko, Litva, Makedonie, Moldavsko, Polsko, Rumunsko, Srbsko, Velká Británie a Ukrajina.

Cestování s Wizzair

Cílem cestování s Wizzair je vynikající zážitek z cestování co se servisu týká za nízké peníze. Jedná se v podstatě o jednoduché služby, jako např. cestování bez letenek, použití cenově a časově efektivních sekundárních letišť, kvalitní catering poskytovaný za příplatek. Wizz Air létají jak na primární a sekundární, tak i na regionální letiště, která nabízí nízké ceny odrážející se v cenách letenek.

Cestování s Wizzair aktuálně zajišťuje flotila letadel typu Airbus A320 a to včetně A320s a A321ceo. Zároveň mají objednanou více než stovku letadel Airbus A321neo s novou technologií, která zajistí nižší náklady letecké společnosti a zároveň i nižší uhlíkovou stopu.

Kam se dostanete s Wizz Air z Prahy?

Země Město
Moldavsko (od 12/2019) Kišiněv
Gruzie Kutaisi
Itálie Bari
Velká Británie Londýn – Luton

Pzn.: data jsou platná k 1.9.2019

Bezpečně i po Evropě

To, že je letecká doprava v podstatě dle statistik nejbezpečnějším druhem dopravy vůbec, není žádnou novinkou. V rámci cesty do zahraničí je ale třeba myslet na vaše bezpečí nejen v průběhu cesty, ale i při pobytu samotném. A proto nepodceňujte sjednání kvalitního cestovního pojištění i v případě cest v rámci Evropy. Jeho sjednání vám nezabere víc než pár minut, vše uděláte v pohodlí vašeho domova online a dokumenty vám přijdou na e-mail, stačí si je jen vytisknout. Více informací o tom, proč je cestovní pojištění tak důležité se dozvíte třeba zde.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POJIŠTĚNÍ NA CESTY