Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Aplikace KOOPILOT vás odmění za bezpečnou jízdu

Publikováno: 08.03.2024

Dodržujete pravidla silničního provozu, jezdíte bezpečně, bez nehod a neohrožujete svou jízdou sebe ani ostatní? Nová mobilní aplikace KOOPILOT vás za to může náležitě odměnit. Aplikace nejen že odměňuje za zodpovědnou jízdu, ale můžete díky ní také ušetřit na povinném ručení i havarijním pojištění.

Koopilot

Co je KOOPILOT a jak funguje?

Pojišťovna Kooperativa přišla s novou variantou Autopojištění NAMÍRU, ke které si do svého chytrého telefonu můžete stáhnout aplikaci KOOPILOT. Ta je k dispozici pro operační systémy iOS i Android a je zcela zásadní pro vaše odměny. Zaznamenává totiž každou vaši jízdu a na základě toho, jak řídíte, počítá z každé jízdy skóre.

Aplikace začne jízdu registrovat při překročení rychlosti 20 km/h a všímá si nejen dodržování předepsané rychlosti, ale také intenzity brždění nebo rychlého vjíždění do zatáček. Pozor si musíte dát také na používání mobilního telefonu za jízdy, protože i tento údaj aplikace zaznamenává. Po každé jízdě aplikace ukáže řidiči jeho dosažené skóre. To se po každých třech měsících vyhodnocuje a na základě výsledku pak můžete získat cashback.

Aplikace je zdarma a využít jí mohou fyzické i právnické osoby, které mají sjednanou smlouvu Autopojištění NAMÍRU u Kooperativy.

Chcete to nejlevnější povinné ručení? Využijte zdarma naši kalkulačku povinného ručení.

KOOPILOT vrací opravdové peníze

Na základě dosaženého skóre získáte tzv. cashback, což jsou peníze, které vám Kooperativa zašle na váš účet. Nejedná se tedy o známé ,,sbírání bodíků", ale o reálnou finanční částku. Cashback vyhodnocuje a zasílá sama pojišťovna podle vašeho stylu jízdy, věku a typu vozidla. Díky aplikaci tak můžete ušetřit až 40 % z celkového ročního pojistného.

Průměrně si řidiči za kvartál vyjezdí přibližně 755 Kč, což vychází asi na 3 000 Kč ročně. A to už je hezký bonus.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POVINNÉ RUČENÍ

Jak aplikaci získat?

Aplikaci si můžete snadno stáhnout do svého chytrého mobilního telefonu, musíte však mít sjednanou smlouvu Autopojištění NAMÍRU u Kooperativy. Toto pojištění musí navíc zahrnovat variantu pojištění s odměnou za bezpečnou jízdu. K evidování svých jízd (i cashbacku) je tedy nutné být klientem této pojišťovny a využít její produkt.

Aplikace s mnoha doplňky

V aplikaci KOOPILOT najdete spoustu hlavních, ale i doplňkových funkcí. Mezi ty hlavní patří především:

  • vyhodnocování vašich jízd a vašich řidičských schopností,
  • přehled o vašem skóre a očekáváném cashbacku,
  • SOS tlačítko, s jehož pomocí zavoláte v případě nouze jedním stiskem asistenční službu.

Pokud vám od autoškoly chyběla zpětná vazba na to, jaký jste řidič, pak je tato aplikace přímo pro vás. Mezi její doplňkové funkce patří například:

  • Kniha jízd - přehledně uvidíte kam, kdy a jak daleko jste jeli. Knihu jízd si navíc můžete exportovat do svého e-mailu.
  • Tipy pro řidiče - v závislosti na vašich řidičských návycích vás občas aplikace upozorní na to, co byste mohli ještě zlepšit a tím získat větší odměny.
  • Plnění výzev - podobně jako na táboře můžete sbírat odznaky za výzvy, které vám aplikace připravila.

Nepřeplácíte na svém povinném ručení?

Zatímco aplikace KOOPILOT vám může peníze ušetřit a stát se vaším novým spolucestujícím, nesprávně nastavené povinné ručení vás naopak může stát více, než by bylo nutné. Nabídek je velké množství a nemusí být lehké se v nich zorientovat. Než se automaticky obrátíte na svoji pojišťovnu, zkuste si srovnat dostupné nabídky od prověřených pojišťoven v naší online kalkulačce. Stačí zadat pár údajů o vás a vašem voze a během chvilky uvidíte nabídky různých pojišťoven - tu nejvýhodnější nabídku si pak můžete také snadno a rychle sjednat.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POVINNÉ RUČENÍ

Komplexní ochrana s havarijním pojištěním

Aby byl váš vůz chráněn kompletně, doporučujeme si k povinnému ručení sjednat také havarijní pojištění. Zatímco povinné ručení kryje škody způsobené druhým, havarijní pojištění vás podrží při poškození vašeho auta. Díky správně nastavenému pojištění můžete v případě nehody nebo jiných nepředvídatelných situacích ušetřit klidně i statisíce.

Havarijní pojištění spolu s vhodně vybranými připojištěními myslí například na případy odcizení nebo poškození vandaly, na živelní katastrofy či střety se zvěří. Tato nejčastěji volená připojištění mohou být doplněna pojištěním převážených zavazadel nebo všech osob cestujících ve voze. Nabídka je široká a stejně jako v případě povinného ručení, také se správným havarijním pojištěním vám můžeme pomoct my a naše online kalkulačka.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ