Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Smluvní servisy pojišťovny Allianz

Pojišťovna Allianz se řadí mezi společnosti, které spolupracují se svými smluvními servisy. V případě poruchy či nehody stačí zavolat na asistenční službu a servisy se o vás dále postarají.

Allianz smluvní servisy

Co jsou to smluvní servisy Allianz

Smluvními servisy jsou soukromé firmy s širokou nabídkou služeb od opravy, přes odtah nebo zapůjčení náhradního vozidla. Pojišťovny s nimi uzavírají kontrakt na základě pozitivní, ověřené kvality a spolupráce. Všechny smluvní servisy zároveň mohou komunikovat s pojišťovnou a vše potřebné vyřídit za vás. Havárii nebo poruchu vašeho vozidla řeší přednostně, a jestliže se s nimi domluvíte i na formě plné moci, mohou pojistnou událost pojišťovně nahlásit za vás.

Pojištění vozidel online

Jakmile se dostanete do potíží, pomůže vám non-stop linka Allianz 241 170 000. Pokud to bude možné, technik opravu provede přímo na místě, ale v rámci asistenčních služeb je možné vozidlo samozřejmě odtáhnout do nejbližšího smluvního servisu, kde s vámi vyřídí další potřebný postup.

Vyhledávejte online

Pokud se chcete ujistit, že se na trase vaší cesty nachází smluvní servisy, alespoň v komfortním dosahu, můžete je nalézt ve vyhledávači na webových stránkách pojišťovny Allianz. Zde zadáte adresu, v jejímž okolí chcete vyhledávat. Vedle toho je základním parametrem značka vašeho vozidla, rok výroby a typ pojištění. Následně se objeví seznam měst a servisů, které se v nich nachází, včetně adresy a otevírací doby.

Nabídka smluvních autopůjčoven

Mezi další partnery společnosti Allianz patří smluvní půjčovny. Pokud potřebujete zapůjčit náhradní vozidlo po dobu opravy toho vašeho, je pro pojištěnce denní sazba zvýhodněná, jelikož pojišťovna proplácí značnou část nákladů. Je potřeba o tom však půjčovnu informovat a raději zjistit, zda je náhradní vozidlo u konkrétní půjčovny k dispozici.

Na našich stránkách jsou vám k dispozici další informace o možnostech havarijního nebo povinného pojištění vozidla u společnosti Allianz. Stačí jen párkrát kliknout a pojištění vám rádi pomůžeme sjednat.