Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Pojištění nemovitosti kalkulačka

Ptáte se, zda existuje i pro pojištění nemovitosti kalkulačka na srovnání nabídek více pojišťoven? Rádi byste srovnání pojištění pro váš dům či byt získali a nechce se vám obíhat pobočky pojišťoven a složitě shromažďovat informace z jejich nabídek? Vaše hledání je u konce. Naše společnost se pojištěním majetku zabývá již dlouhodobě, nemusíte tedy mít obavy, budete v dobrých rukou.

Pojištění nemovitosti kalkulačka

Co je pojištění nemovitosti

Než se do sjednávání pojištění pustíte, je třeba si uvědomit, co vlastně potřebujete pojistit. V rámci pojištění majetku, v tomto případě konkrétně pojištění vašeho domova, je třeba zvážit, co všechno do pojištění zahrnout. Je třeba rozlišovat pojištění domácnosti a pojištění nemovitosti. Pojištění domácnosti se vztahuje skutečně pouze na vybavení vaší domácnosti jako je například nábytek, elektronika, spotřebiče, oblečení, sportovní náčiní, ale zároveň i vestavěná kuchyň či skříň, podlahová krytina či malby pokojů. Naopak pojištění nemovitosti se vztahuje na stavbu jako takovou, tedy na nemovitou věc pevně spojenou se zemí, včetně střechy, podlahy, oken či radiátorů. Pro snazší rozlišení toho, co pojišťujeme jako domácnost a co jako nemovitost, si stačí představit váš dům či byt postavený obráceně. To, co by se vám pomyslně podařilo z bytu vyklepat, zahrnuje pojištění domácnosti, ostatní pevné součásti již tvoří danou nemovitost. U nás tedy můžete využít kalkulačku pojištění nemovitosti, na základě které vám nabídky zpracujeme a zašleme e-mailem. Samozřejmě není problém vytvořit nabídku komplexního pojištění vašeho domova, tedy jak s pojištěním domácnosti, tak nemovitosti.

Jak vybrat pojištění nemovitosti

Pokud už máte jasno, které pojištění potřebujete, musíte si ještě ujasnit, na jaká pojistná rizika chcete svůj domov pojistit. Než se tedy pustíte do zadávání údajů pro kalkulačku pojištění nemovitosti, zjistěte si, co do pojištění zahrnout. Sjednání pojištění nemovitosti je často podmínkou pro přidělení hypotečního úvěru při koupi nemovitosti. V rámci těchto smluv je pak bankou definováno, jaká rizika mají být pojištěna. Vybírat můžete například z následujících pojistných rizik způsobených např. požárem, výbuchem, úderem blesku, vodou z vodovodního zařízení, vystoupnutím vody z odpadního potrubí, vichřicí a krupobitím, zřícením letadla, povodní nebo záplavou, krádeží vloupáním, loupeží, vandalismem, náhlým sesuvem hornin či laviny, tíhou sněhu, pádem stromů, nárazem vozidla, zemětřesením a mnoha dalších.

Jak získat nabídku pojištění nemovitosti

Jak jste si tedy již jistě všimli, tento druh pojištění je velmi složitým produktem a tak na našem webu zatím nenajdete pro pojištění nemovitosti kalkulačku pro online sjednání. Pokud budete mít zájem o srovnání pojištění nemovitosti či komplexního pojištění vašeho domova, neváhejte se na nás obrátit. Stačí nás kontaktovat telefonicky, e-mailem či na online chatu a my vám nabídky zpracujeme. V prvním kroku od vás budeme potřebovat základní informace o tom, o jaké pojištění máte zájem, aby nabídky, které vám budeme zasílat, maximálně odpovídali vašim představám. V další fázi vám zašleme krátký formulář k vyplnění, abychom získali potřebné údaje pro zpracování konkrétních nabídek. Zpracované nabídky vám vložíme do přehledného srovnání a zašleme vám v domluveném termínu zpět k náhledu na vaši e-mailovou adresu. Telefonická konzultace a objasnění zaslaných nabídek je samozřejmostí, neváhejte se nás tedy zeptat na cokoliv, co vám nebude jasné.

Lze pojištění nemovitosti rovnou sjednat?

Pro tvorbu nabídek využíváme u pojištění nemovitosti kalkulačku jednotlivých pojišťoven, v rámci kterých máme přiděleny individuální přístupy a obchodní slevy v maximální výši. Díky tomu jsou nabídky nejen aktuální, ale i finančně výhodné. Pokud si pak z nabídky vyberete, není třeba se obracet na konkrétní pojišťovnu a řešit sjednání smlouvy tam. Vše vyřídíme za vás. Připravíme vám smlouvu, kterou vám zašleme k podpisu spolu s odpovědní obálkou, ve které nám ji můžete odeslat zpět. Smlouva vzniká podpisem a úhradou pojistného, do té doby není smlouva řádně uzavřena. Můžete si ji tedy doma v klidu pročíst, a pokud s čímkoliv nebudete souhlasit, prostě ji nebudete akceptovat a nepodepíšete ji.

Věříme, že v případě, že se jedná o tak důležitou součást života, kterou bezpečný domov bezesporu je, je nejlepší kalkulačkou pojištění nemovitosti některý z našich kvalifikovaných pracovníků. Naši majetkoví specialisté vám dokážou s výběrem poradit, zohlednit vaše přání a požadavky a pomohou vám sjednat takové pojištění, které váš domov před všemi nástrahami ochrání.

POROVNAT POJIŠTĚNÍ NEMOVITOSTI