Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Povinné ručení Ford Mondeo

Máte zálusk na povinné ručení pro svůj vůz Ford Mondeo? Tak jste na správné adrese. V tomto článku jsme se pro vás pokusili vypíchnout pár zajímavostí, které přijdou k povinnému ručení Ford Mondeo vhod.

Povinné ručení Ford

Ford Motor Company (zkráceně nazývána Ford) je americká společnost, která na trh s výrobou automobilů vstoupila již v roce 1903. Společnost založil Henry Ford společně se svým synem na předměstí Deatroitu. Společnost Ford zavedla na trh pásovou výrobu s montážní linkou, a tak bylo možné uvést do provozu velmi levnou, opakovatelnou a spolehlivou výrobu.

<
Vozidla značky Ford si získávají i v České republice stále větší oblibu s čím dál tím větším podílem prodeje na trhu automobilů. Jedním z oblíbených modelů je také Ford Mondeo. Ford Mondeo byl prvně uveden na trh v roce 1993 a od té doby si prošel mnoha proměnami. V nabídce pro Českou republiku je devět různých motorizací a to jak v benzínových verzích, tak ve verzích naftových.

Nejlevnější povinné ručení

I majitelé tohoto oblíbeného vozidla mohou ušetřit na povinném ručení, nezáleží přitom zda je vozidlo úplně nové nebo se jedná o vozidlo ojeté. Na portále www.top-pojisteni.cz je k výběru nejlevnějšího povinného ručení pro Ford Mondeo určena kalkulačka povinného ručení. Zde nabídky zákonného pojištění během pár minut a velmi jednoduše porovnáte online. K dispozici je vám osm nejkvalitnějších pojišťoven českého trhu.

Porovnání cen povinného ručení

Vozidlo Běžná cena Naše cena Úspora
Ford Mondeo 1,8  (85kW) 5.502 Kč 4.002 Kč  1.500 Kč
Ford Mondeo 2,5i (125 kW) 8.343 Kč 5.093 Kč 3.250 Kč

Kalkulované ceny jsou platné ke dni 20.5.2016.

Jak vybrat vhodné povinné ručení pro Ford Mondeo

Porovnání a sjednání pojištění online je hračka a zabere vám skutečně pouhých pár minut. Stačí si vzít k ruce velký technický průkaz vozidla a můžete začít. Nejprve je nutné zadat pár základních technických údajů o vozidle a pojistníkovi, které jsou pro výpočet ceny povinného ručení klíčové. Je třeba také zvážit, jaké limity pojistného krytí zvolit, abyste byli pro případ pojistné události plnohodnotně pojištěni. K povinnému ručení si během sjednávání pojištění můžete vybírat z mnoha druhů připojištění. Mezi českými motoristy patří k nejžádanějším z nich např. připojištění skel vozidla, střetu se zvěří nebo úrazové připojištění řidiče či všech cestujících. I když si za připojištění připlatíte, skutečně se při mnoha pojistných událostech vyplatí.

Pokud tedy máte vybrán konkrétní produkt a požadovaná připojištění, není už nic jednoduššího, než si pojištění sjednat. Vše probíhá online, z pohodlí vašeho domova. Obratem po sjednání povinného ručení vám do e-mailu dorazí kompletní dokumentace k pojištění, včetně zelené karty. Pojištění vzniká uhrazením pojistného v dané lhůtě pro zaplacení částky za povinné ručení, a tak po vás žádné podpisy nepožadujeme. Pro přehlednost vám dokumenty připravíme i do vaší Klientské zóny, aby vám byly k ruce skutečně vždy, když je budete potřebovat.

TIP! Ověření bonusu online

Pokud sjednáváte povinné ručení pro Ford Mondeo, narazíte během vyplňování údajů k výpočtu na pole ,,Délka bezeškodného průběhu" a ,,Počet pojistných událostí". Možná vám tyto pojmy přijdou známější pod tzv. ,,Bonusem/Malusem". Délka bezeškodného průběhu je součet měsíců uzavřeného povinného ručení od 1.1.2000. Počet pojistných událostí je součet vámi zaviněných nehod od 1.1.2000. V případě, že mají být zobrazené ceny nabídek relevantní, je nutné zadat bonus/malus korektně. A že si tím nejste jisti? Využijte možnost spolupráce se specialistou na chatu. Informaci tak dostanete zpět okamžitě a zdarma.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POVINNÉ RUČENÍ