Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Topoušek zavádí novinku GoPay – platba online v pojištění vozidel

Publikováno: 08.03.2018

Chyběla vám u povinného ručení či havarijního pojištění platba online? Nyní zaplatíte snadno kartou během chvilky přímo na webu díky nové platební metodě GoPay jakékoliv pojištění vašeho vozidla doslova raz dva – stačí si jen vybrat z pojištění aut na www.Top-Pojisteni.cz.

Platební brána GoPay

Je systém vyvinutý pro internetové obchody. Zprostředkovává jednoduché, rychlé a bezpečné online platby. GoPay sdružuje platební metody většiny bank působících na českém trhu. Platební brána GoPay je provozovaná na základě povolení uděleného Českou národní bankou pro poskytování platebních služeb malého rozsahu a zároveň podléhá její stanovené kontrole.

GoPay_karty

Platba během chvilky

Peníze jsou převedeny na účet prodejce během několika minut. Bezpečnost transakce garantuje Vaše banka, protože platba probíhá přímo ve Vašem internetovém bankovnictví. Po přihlášení do Vašeho internetového bankovnictví Vám bude předložen předvyplněný příkaz k úhradě obsahující všechny potřebné údaje k platbě, který stačí jen potvrdit.

Použití platebních karet VISA, VISA Electron, MasterCard, MasterCard Electronic a Maestro je pohodlným a bezpečným způsobem bezhotovostní platby. Na rozdíl od výběru z bankomatu je tento způsob platby bez bankovního poplatku. Pro online platbu kartou na internetu musíte mít tuto službu u své banky aktivní. Údaje ze své platební karty předáváte přímo bance, nikoliv našemu portálu, který k údajům nemá přístup a údaje neukládá.

Online platbu povinného ručení můžete provést přímo z potvrzovacího e-mailu, který obdržíte obratem po dokončení objednávky

Jakých pojištění se platba týká?

  • havarijní pojištění
  • povinné ručení (alias pojištění odpovědnosti z provozu motorového vozidla)
  • obě výše uvedená pojištění uzavřená spolu

U jakých pojišťoven jde platba online?

  • Allianz pojišťovna, a.s.
  • AXA pojišťovna, a.s.
  • Česká podnikatelská pojišťovna, a.s.
  • ČSOB Pojišťovna, a.s.
  • Direct pojišťovna, a.s.
  • Slavia pojišťovna, a.s.
  • Servisní pojišťovna a.s.

Jak na to?

Snadno, vyberte si způsob platby Platební karta a pak už jen sledujte instrukce jako u každé jiné platby online na internetu. Přejeme hodně šťastných kilometrů s autopojištěním od Top-Pojištění.cz. Kompletní přehled platebních metod, jak zaplatit pojištění vozidel naleznete zde.


Autor: tým marketingu Top-Pojištění.cz