Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Svátky plné lásky a bez starostí

Publikováno: 30.04.2019

Květen, měsíc naplněný láskou a úsměvy. Všudypřítomná vůně šeříku napovídá, že jaro se konečně dostavilo, a dobrá nálada se lidem bezpodmínečně vrývá pod kůži. Nehledě na dny volna, díky kterým si můžete krásné jarní období užít o to více. Inspirujte se našimi tipy, kam vyrazit na prodloužený víkend do některé z evropských metropolí, a doporučení, jaké cestovní pojištění je přesně pro vás.

Cestovní pojištění 1. máj

Nevšední tipy na Máj

Rádi byste si dali pusu pod třešní v netradičním evropském městě? Vyrazte díky květnovým svátkům do zahraničí a poznejte krásy jarní Evropy. Mrkněte se na tipy, které pro vás přinášíme v tomto článku, a nezapomeňte si přibalit i cestovní pojištění, aby vaše pusa pod třešní byla opravdu bez starostí.

Lázeňská Budapešť

Maďarská metropole přináší možná až nečekané krásy, které vám vyrazí dech. Město známé svými lázněmi vám pomůže si příjemně odpočinout po dlouhé zimě a naladit se na nadcházející léto.

Procházka Kodaní

Není nic hezčího, než se na jaře projít rozkvetlou přírodou a nadýchat se čerstvého vzduchu. Kodaň, město plné přírody, je pro to skvělou příležitostí. A pokud hledáte více alternativní místo, určitě navštivte Christiánii, polonezávislé území v centru města, známé pro svůj volnomyšlenkářský postoj k životu a přírodě.

Poznání historického Bari

Ne až tak známé italské město skrývá v útrobách svých uliček nepředstavitelné množství půvabných kostelů a dalších nádherných historických budov. Pokud nejste fanoušek historie, užijte si procházky po pláži a dejte se do řeči s místními obyvateli, kteří jsou velmi přátelští.

Nádech exotiky ve španělské Málaze

Jestli se už nyní nemůžete dočkat léta, doporučujeme vyrazit do Málagy, kde si již na jaře rádi nezapomenete vzít s sebou opalovací krém a sluneční brýle. Objevte zde krásy gibraltarského průplavu střeženého opičkami.

Doma je doma

Zůstali byste během májových dnů raději doma a oslavili tento český svátek s básní Máj v myšlenkách? Podívejte se na pár tipů, kam vyrazit, a užijte si měsíc lásky naplno.

Cestujte bezpečně

Ať už se rozhodnete vycestovat kamkoli, nezapomeňte si na cestu přibalit cestovní pojištění, které si u nás můžete předem spočítat a sjednat online. Kartička zdravotní pojišťovny vám v případě pojistné události nepokryje veškeré náklady. Dokonce i v rámci České republiky je bezpečnější mít připojištění, o kterém jsme se již zmínili v našem článku.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POJIŠTĚNÍ NA CESTY

Autor: tým marketingu Top-Pojištění.cz