Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Snižte své náklady na provoz vozidel pomocí GPS lokátorů

Publikováno: 17.04.2021

S GPS lokátorem na palubě vašeho osobního či firemního vozu získáte kompletní přehled o jeho pohybu, tankování, zabezpečíte jej proti případné krádeži a výrazně snížíte své náklady na provoz vozidel.

GPS lokátory

GPS lokátory oceníte ať máte jedno nebo sto aut

Systém satelitního sledování monitoruje online pohyb aut po celém světě, automaticky vytváří elektronickou knihu jízd a zabezpečí celý vozový park. Vše v reálném čase s přesnými GPS lokátory. Získáte přehled o ujetých kilometrech, času řízení/stání vozidla, dodržování předepsané trasy či povolených rychlostí. Ohlídáte soukromé jízdy, místa tankování PHM, styl jízdy řidiče a včas vás upozorníme na STK či servisní kontroly.

GPS lokátory mohou navíc sledovat nejen auta, ale také zemědělskou techniku, stavební stroje či lodě nebo motorky.

Snižte výdaje na pohonné hmoty a servisní náklady

Díky dohledu nad tankováním, spotřebou paliva, stylem jízdy řidiče a nad přesným vykazováním soukromých jízd se úspora paliva projeví okamžitě po montáži GPS lokátorů do vozidel. Statistiky ukazují po zavedení okamžitý pokles spotřeby pohonných hmot, protože řidiči zamezili černým jízdám a podvodům při tankování.

Řidiči také omezí využívání vozidel pro soukromé účely a vám se snižuje opotřebení vozidel a náklady na servis.

Neztrácejte čas ručním vyplňováním knihy jízd

S elektronickou knihou jízd vám odpadne ruční vyplňováním knihy jízd, protože s lokátorem se vyplní automaticky. Pomocí GPS sledování poskytuje automaticky a v reálném čase detailní přehled o využití vašich vozidel. Její potenciál ale zdaleka nekončí u pouhého zaznamenávání zákonných údajů o jízdě. Hlídá také spotřebu, servisní kontroly, graficky znázorňuje úbytek paliva v nádrži, kontroluje místa a časy tankování a daleko více.

Přesné sledování výdajů sníží spotřebu na minimum, a proto elektronická kniha jízd sama spočítá cenu každé jízdy a sleduje dlouhodobý vývoj spotřeby paliva. Systém pro sledování vozidel může také zkontrolovat, zda tankování proběhlo skutečně do firemního vozidla.

Zvyšte pomocí GPS lokátorů zabezpečení vašich vozidel

Zabezpečením a střežením vozidel pomocí GPS lokátorů se snižuje riziko odcizení vozu až o 60 %. Funkce okamžitého SMS upozornění na neoprávněný pohyb, online sledování vozidla a možnost autoalarmu s tichým poplachem představuje opravdu účinné zabezpečení.

Maximalizujte zabezpečení svých vozidel a přepravovaných zásilek. Mějte neustále přehled o aktuální poloze včetně historie pohybu. Při neoprávněné manipulaci, ať už se jedná o jízdu se zapnutým zapalováním nebo odtažení vozidla, vás systém okamžitě upozorní přes SMS.

Možnosti montáže

Přemýšlíte o instalaci GPS lokátorů do vašich vozidel? Jděte na web Lokatory.cz. Využijte autorizované montáže palubních jednotek přímo v sídle vaší společnosti či na místě, které si sami zvolíte. Doba montáže obvykle nezabere více než 1,5 hodiny. Sledujte cokoliv a odkudkoliv.

 

Autor: David