Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Nově cestovní pojištění od VZP pojišťovny

Publikováno: 23.07.2014

Na základě častých dotazů našich klientů jsme rozšířili nabídku cestovního pojištění o VZP pojišťovnu. Nově se tak můžete těšit na výběr z 12 kvalitních pojišťoven. Pojišťovna VZP, a.s. (PVZP) vznikla v roce 2004 a je dceřinou společností Všeobecné zdravotní pojišťovny, známé pod zkratkou VZP.

Cestovní pojištění je možné sjednat ve čtyřech variantách, po maximální dobu 365 dní, s územní platností  Evropa i Svět:

STANDARD – pojištění zahrnuje pojištění léčebných výloh, jedná se o základní variantu; k této variantě lze také libovolně připojistit úrazové pojištění, pojištění osobních věcí, odpovědnost za škodu a pojištění pro případ hospitalizace.

Logo pojistovna VZP

Balíčky:

MINI –  pojištění zahrnuje pojištění léčebných výloh a odpovědnost za škodu

OPTIMAL – pojištění zahrnuje pojištění léčebných výloh, odpovědnost za škodu, úrazové pojištění a pojištění osobních věcí

ELITE – pojištění zahrnuje pojištění léčebných výloh, odpovědnost za škodu, úrazové pojištění,  pojištění osobních věcí a pojištění pro případ hospitalizace

  • V rámci všech produktů je stanoven limit léčebných výloh na částku 2.000.000 Kč.

Pokud jste příznivcem sportů a rádi trávíte dovolenou aktivně, máme pro vás to pravé pojištění. Zimní a rekreační sporty obsahuje každý produkt již v základním balíčku. Dále si můžete připojistit rizikové nebo extrémní sporty. Úplnou novinkou jsou profesionální sporty, které lze připojistit ke každému z balíčků. V neposlední řadě nesmíme zapomenout na sport jako organizovanou činnost.

Dalšími výhodami jsou:

  • možnost připojištění pracovní cesty - manuální práce
  • pojištění platné již od dnešního dne, díky jeho okamžité platnosti

Asistenční služby zajišťuje pro Pojišťovnu VZP, a.s. renomovaná mezinárodní společnost AXA Assistance. Služba je dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, v českém jazyce.


Autor: Richard Kadlec