Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Nové cestovní pojištění od Union pojišťovny

Publikováno: 08.10.2012

Nově jsme pro vás uzavřeli spolupráci s Union pojišťovnou a.s. Tato pojišťovna se specializuje na cestovní pojištění a je jedničkou na slovenském trhu.
Od 20. 9. 2012 již máte možnost si nový produkt cestovního pojištění zakoupit na našem webu. Porovnejte jeho výhody s dalšími 9 pojišťovnami. Vysoké limity léčebných výloh a výrazné slevy pro rodinné balíčky jsou silným argumentem.

Proč právě Union?

Pojišťovna Union je skutečným odborníkem na cestovní pojištění, jehož produkty nabízí na slovenském trhu již 20 let. Rozvoji této oblasti věnujeme maximální úsilí, čemuž nasvědčují nejen každoroční vysoké nárůsty počtu nových klientů a pravidelná inovace jednotlivých produktů cestovního pojištění reagující na požadavky trhu, ale i několik ocenění v nejvýznamnějším hodnocení finančních produktů na Slovensku - soutěži Zlatá Mince.

V čem je tento produkt tak dobrý?

Cestovní pojištění od pojišťovny Union Vám nabízí možnost zvolit si rozsah pojištění a jeho limity dle vašich potřeb až do výše 165.000 EUR což se rovná 4.125.000 Kč. Pojistit lze:

  • pro cesty do 365 dnů
  • na území Evropa a Svět
  • rekreační, zimní, rizikové nebo organizované sporty
  • manuální práce v zahraničí
  • osoby ve věku nad 70 let
  • pojištění nákladů na zásah Horské záchranné služby na území Slovenské republiky

Díky atraktivním slevám pro rodiny, kolektivy, děti a studenty a také vynikající ceně již od 9 Kč na osobu a den při cestovním pojištění na Slovensko máte i Vy možnost cestovat mnohem bezpečněji.

Pojišťovna má na českém trhu silné zázemí

Pro rok 2010 je u pojišťovny Union pojištěno proti úpadku 126 cestovních kanceláří z České republiky a 325 cestovních kanceláří nabízí pojištění pro účastníky zájezdů od Unionu.


Autor: Richard Kadlec