Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

ERGO pojišťovna slaví 20 let na českém trhu!

Publikováno: 20.06.2014

ERGO pojišťovna, a.s., dříve známá pod názvem Victoria Volksbanken pojišťovna, a.s., slaví letos již 20. výročí na českém trhu. Od založení společnosti v roce 1994 prošla obrovským vývojem a dnes se řadí sice mezi menší pojišťovny, avšak s o to zajímavějšími produkty, které jsou na trhu ojedinělé. ergo pojišťovna logo

Příkladem je obrovská škála rizikových extrémních sportů, kterou lze připojistit k cestovnímu pojištění a která obsahuje nejen potápění do 40 metrů hloubky, ale i potápění nad tuto hranici a to i v obtížném terénu, jako jsou jeskyně, vraky apod. Dále pak parašutismus, paragliding i lyžování ve volném terénu bez omezení nadmořské výšky.

Za zmínku stojí určitě i majetkové pojištění Bezpečný domov, které svým poměrem cena/výkon obsazuje od svého spuštění přední příčky v prodejích i oblíbenosti klientů (důkazem je nezávislé hodnocení klientů na serveru Měšec.cz).

Na oslavu svého jubilea na trhu přináší ERGO pojišťovna akční slevu ve výši 20 %, která platí pro všechny smlouvy cestovního pojištění uzavřené do 31.8.!

Spočítat si cestovní pojištění

Autor: Richard Kadlec