Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

ČPP povinné ručení je zpět

Publikováno: 27.03.2013

V srpnu 2012 došlo k dočasnému stažení povinného ručení z online srovnávačů, a díky tomu bylo možné povinné ručení od ČPP objednat online pouze na stránkách samotné pojišťovny.

Nyní je toto pojištění od České podnikatelské pojišťovny zpět na našich internetových stránkách! Od 21.3.2013 si u nás můžete toto pojištění online porovnat a následně i objednat.

Pojišťovna nově kontroluje před samotným zobrazením ceny bezeškodní průběh klienta. Po vyplnění krátkého dotazníku dojde k ověření skutečné výše bonusu pojistníka v databázi ČKP.

ověření bonusu ČPP

Povinné ručení si můžete sjednat ve třech variantách: SPOROPOV, SPECIÁLPOV A SUPERPOV. Ve všech variantách jsou zdarma zahrnuty asistenční služby pro případ nehody a poruchy vozidla.

K variantě SPECIÁLPOV (základní limit) a SUPERPOV (dvojnásobný limit) získáte ještě navíc zdarma úrazové pojištění řidiče vozidla.

Další výhodou je možnost využít Extra Bonus Profi. Tento bonus navýší Vámi uplatňovaný bonus o 36 měsíců tj. 15% sleva navíc. Pokud však během prvních 3 let způsobíte  pojistnou událost, pojišťovna po Vás bude požadovat navrácení této 15% slevy.

ČPP nabízí i kvalitní havarijní pojištění, které lze uzavřít samostatně nebo jako tzv. komplexní pojištění (povinné ručení a havarijní pojištění v jednom).

Autor: Richard Kadlec