Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Top pojištění online na cesty

Chcete si svou dovolenou užít na maximum a bez zbytečných komplikací a proto vybíráte to nejlepší cestovní pojištění, prostě top pojištění na cesty? Nabídka je velmi široká a jednotlivé produkty se liší nejen obsahem, ale poměrně výrazně i cenou a tak se marně snažíte nabídku porovnat a vybrat takové pojištění, které vyhovuje všem vašim požadavkům. Už nad tím sedíte celé hodiny a pořád se nemůžete dostat ke konečnému rozhodnutí. Vážně to nejde jednodušeji? Vážně to pojištění na cesty podle vašich představ nejde získat rychleji a snáz? Samozřejmě že jde! Kde jinde vybírat cestovní pojištění než u Top-Pojištění.cz? Zde přeci získáte porovnání cestovního pojištění během několika málo minut. Jak na to vám poradíme v následujícím článku.

Top pojištění online na cesty

Proč si sjednávat cestovní pojištění?

Tak nějak víte, že byste si cestovní pojištění měli uzavřít. Proč ale vlastně i pro cesty v rámci EU? Ano, při cestách v rámci Evropské unie máte díky evropskému zdravotnímu průkazu nárok na základní bezplatnou zdravotní péči. Už ale není definováno, co všechno do této bezplatné péče spadá. Jedná se skutečně o základní zdravotní péči, která však nepokryje například poplatek za pobyt v nemocnici, doplatek na léky, ošetření mimo státní zdravotnická zařízení, spoluúčast na ošetření, která je v daném státě nastavena a v neposlední řadě i případnou repatriaci zpět do České republiky. Abyste se tedy vyhnuli zbytečným dohadům a problémům, je důležité si sjednat komerční cestovní pojištění, které vám všechny výše uvedené případy kryje. Zároveň si můžete připojistit třeba i rizikové či extrémní sporty, sjednat si připojištění zavazadel, úrazu, odpovědnosti nebo storno cesty. Jak ale správně vybrat cestovní pojištění? Jaké je top pojištění na cesty?

Jak správně vybrat cestovní pojištění

Bohužel se obecně nedá říci, jaké je to ,,top pojištění na cesty“. Naopak můžeme říct, že každý má vlastně ten svůj ,,top“ trochu jiný. Při výběru cestovního pojištění je totiž několik parametrů, které jsou pro výběr správného cestovního pojištění klíčové. V první řadě je důležité to, jakou destinaci se chystáte navštívit. Pokud se jedná o cestu v rámci EU, bude stačit vybrat produkt s nižšími limity než v případě, že se na dovolenou vydáváte za hranice Evropy. Důležité je také to, zda jedete do zahraničí jen za odpočinkem na pláži nebo naopak vyrážíte za adrenalinem a sportovním vyžitím.

V případě, že jedete na aktivní sportovní dovolenou, nezapomeňte si ověřit, do jaké kategorie váš sport spadá a to také do pojištění zohlednit. Nejdůležitější položkou cestovního pojištění do zahraničí je bezpochyby pojištění léčebných výloh. V rámci toho je hrazeno veškeré ošetření, hospitalizace, léky, převozy a případná repatriace zpět do ČR. Proto je důležité vybírat cestovní pojištění nejen podle výše pojistného, ale především podle limitu na pojištění léčebných výloh. Čím vyšší limit je, tím je to lepší. Samozřejmě je tou nejlepší možnou variantou to, že se v zahraničí nic nestane a pojištění nebudete muset využít. Pokud by ale přeci jen k nějakému zranění či nemoci v zahraničí došlo, je dobré mít jistotu, že o vás bude postaráno. Proto výběru top pojištění na cesty přeci jen věnujte alespoň kousek svého času a vyberte si takové pojištění, které vám zajistí klidnou a bezstarostnou dovolenou.

Jak sjednat top pojištění na cesty

Jak už jsme naznačili v úvodu článku, při výběru pojištění není nutné kalkulovat pojištění na webových stránkách jednotlivých pojišťoven nebo dokonce obíhat jejich pobočky. U Top-Pojištění.cz stačí otevřít kalkulátor cestovního pojištění, zadat základní parametry o cestě, pojištěných a požadovaném obsahu pojištění a srovnání produktů dle jejich ceny máte před sebou během okamžiku. Pokud si z nabídky vyberete, můžete si zde pojištění rovnou i sjednat. Stačí přes tlačítko Koupit pokračovat dále v objednávce. Po sjednání pojištění obdržíte e-mailem smlouvu i asistenční kartičky, stačí si je jen vytisknout a vzít na dovolenou s sebou. Pojištění vzniká úhradou pojistného, není tedy nutný podpis smlouvy. Pojištění můžete rovnou uhradit online platební kartou, snadno jej tedy uzavřete i na poslední chvíli, třeba na letišti při čekaní na odbavení.

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Speciální TIP pro vás!

Top-Pojištění.cz je největším prodejcem cestovního pojištění online na českém trhu. Díky tomu jsme za více než 10 let v tomto oboru získali velmi cenné zkušenosti a zjistili, co naši klienti od svého pojištění očekávají. Proto jsme ve spolupráci s SV pojišťovnou vytvořili produkt, jednoduše pojmenovaný TOP cestovní pojištění. V rámci tohoto pojištění naleznete produkty, které jsou svým obsahem a limity nejvíce přiblíženy tomu, co klienti požadují. Vybírat si tedy můžete mimo jiné i produkt s neomezenými limity na léčebné výlohy nebo zvolit připojištění odpovědnosti s jedním z nejvyšších limitů na aktuálním pojistném trhu.

Nevíte si rady?

Přece jen byste svůj výběr cestovního pojištění rádi zkonzultovali s odborníky? Rádi si necháte poradit nebo doporučit vhodné pojištění? Máte dotaz nebo vám není něco jasné a odpověď jste na webu nenašli? Pak neváhejte kontaktovat naše zákaznické centrum. Jsme vám k dispozici každý den, od rána až do podvečerních hodin, včetně víkendů a vybraných svátků. Rádi vám s čímkoliv poradíme, případně vám pojištění můžeme sjednat prostřednictvím telefonu. Kontaktovat nás můžete také e-mailem či a na online chatu.

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ