Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Na dovolenou za zábavou

Nesnášíte nudu a v rámci své dovolené si rádi užijete trochu adrenalinu, pořádnou dávku zábavy a nikdy nekončící plážové párty? V článku pro vás máme pár tipů, kam za těmito radovánkami můžete vyrazit.

Cestování do lunaparku

Zábavní parky

Disneyland v Paříži

Pokud se za zábavou chystáte i s celou rodinou, pak jako vhodnou alternativu můžeme doporučit Disneyland nedaleko Paříže, který je doslova rájem pohádek. Najdete zde pouťové atrakce, zámek Šípkové růženky, Walt Disney Studios a další úžasné místa. Nadšeni budou děti i dospělí.

Wiener Prater ve Vídni

Do rakouské Vídně to od nás nemáme zase tak daleko, tak proč nevyrazit za zábavou? Lunapark se nachází na území obrovského parku již od 18.stol. a nejznámější atrakcí je ďábelský mlýn (Wiener Riesenrad), který vám umožní obdivovat celé panorama města.

Europa Park v Německu

Největší německý zábavní park, který se nachází ve městě Rust. Na své si zde přijdou děti i dospělí.

Port Aventura ve Španělsku

Největší zábavní park v jižní Evropě, kde se nachází největší horská dráha v Evropě - Shambhale, která je 76 metrů vysoká a 1,5 km dlouhá a rychlost jízdy dosahuje až 134 km/h. Troufli byste si na ni?

Liseberg ve Švédsku

Tento zábavní park najdete ve městě Goteborg a adrenalin si zde můžete zvýšit třeba na třech věžích pro simulaci volného pádu, dvou ruských kolech nebo šesti horských dráhách.

Gardaland, Itálie

Park, který se nachází poblíž Verony je velmi oblíbeným cílem turistů všech věkových kategorií a díky ploše 60 ha je opravdu obrovský. Nejšílenější atrakcí je zde zřejmě ,,Blue Tornado", obrácená horská dráha, která se řítí rychlostí až 80 km/hod.

Párty pláže

Dobrá hudba, tanec, pláž, sluníčko a koktejly? Pokud tohle patří mezi představy o vaší ideální dovolené, tipy na místa, kam vyrazit, jsou pro vás připraveny na následujících řádcích.

Španělsko - Ibiza

Těžko někdo z nás čekal v rámci Španělska něco jiného, než právě ostrov Ibiza. Ten je proslulý právě jako ostrov nekončící zábavy a pláže, kde to opravdu žije, tu naleznete v podstatě všude. Nejznámější a nejdelší pláž celého ostrova je pláš Playa d´en Bossa, kde naleznete nespočet luxusních barů, restaurací a také nejpopulárnější klub této pláže Ushuaia.

Řecko  – Mykonos

Pokud je vaše srdcová záležitost Řecko, tak i zde můžete dovolenou u moře spojit se zábavou a přijít se tak na své. Na ostrově Mykonos najdete pláž Paradise Beach, která je pro svůj noční život proslulá.

Chorvatsko - Novajla

Zrce beach u města Novajla na ostrově Pag se pro nás v ČR stává svou dostupností, co se vzdálenosti i cen týká, velmi oblíbenou destinací. Na této pláži naleznete výhradně kluby, žádné apartmány zde nehledejte. Mezi nejznámější kluby zde patří Aquarius, Papaya a Calypso, využít také můžete party člun nebo si užít trochu adrenalinu v rámci mnoha možností vodních radovánek.

Kypr - Ayia Napa

V rámci tohoto letoviska a vlastně v rámci celého Kypru je nejvyhledávanější párty pláž Nissi Beach. Je pokryta bílým pískem a lemována zelení a nudit se zde rozhodně nebudete.

Bezpečná zábava

Ať už je náplní vaší dovolené cokoliv, v případě, že opouštíte naší republiku, vždy myslete na sjednání cestovního pojištění s odpovídajícími limity a připojištěními. Máme pro vás samostatný článek ohledně cestovního pojištění do zábavního parku.

Spočítejte si své pojištění přes naši online kalkulačku.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POJIŠTĚNÍ NA CESTY