Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Cestovní pojištění online nebo-li cestovní e-pojištění

Před každou dovolenou si krom balení zavazadel většina z nás automaticky sjednává cestovní pojištění. Proč? Protože se o nás postará hned v několika důležitých případech, které nás mohou potkat. V dnešní době si ho můžete zřídit jednoduše online.

Cestovní pojištění epojisteni

Srovnání nabídek během dvou minut

Výběr z nabídky online, si sjednáte e-pojištění za méně než 2 minuty a najdete si tu nejlepší a nejlevnější variantu. A to jak pro cesty po Evropě, tak do celého světa. Navíc si cestovní pojištění můžete klidně sjednat i v den odjezdu, což ocení především zapomnětlivé hlavy.

 

Základní typy nabízeného pojištění kryjí veškeré léčebné výlohy. Bude vám tedy proplacena případná zdravotní péče, která bývá v případě jejího využití poměrně finančně náročná. Takže nám věřte, že platit jí z vlastní kapsy bez pojištění by se určitě nevyplatilo. Jestli ovšem vyrážíte i za sportem, podívejte se i na odpovídající připojištění, která na vás budou myslet třeba při lyžování.

Pojištění na cesty i pro vaše auto

Pokud na dovolenou míříte autem, najdete i pojištění s názvem Dovolená autem, která zahrnuje technickou asistenci (např. při vybití baterky), opravu auta na místě, odtah do České republiky v případě poruchy a nehody, náhradní dopravu i široký balíček asistenčních služeb. Součástí je samozřejmě i kvalitní cestovní pojištění s hezky nastavenými limity.

Než tedy vyrazíte do světa, udělejte si malý průzkum a vyberte si cestovní pojištění přímo pro vás.

SPOČÍTAT CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ