Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Povinné ručení ŠKODA Yeti

Jaké je ideální povinné ručení ŠKODA Yeti? Bydlíte-li v horách, je pro vás vozidlo typu SUV jedinou možností, jak se především v zimních měsících dostat bezpečně do práce a zpátky domů. V tomto případě je vozidlo ŠKODA Yeti ideální volbou. ŠKODA Yeti je crossover SUV, který se vyrábí od roku 2009, jeho koncept byl ale přestaven již v roce 2005 na ženevském autosalonu. Ve své třídě je Yeti jediným modelem značky ŠKODA. Proto se ihned po uvedení do výroby stal velmi oblíbeným a vyhledávaným modelem. Vozidlo se vyrábí ve třech variantách benzínových motorů a to od 1,2TSI po 1,8TSI a dvou variantách motorů naftových, 1,6TDI a 2,0TDI.

Povinné ručení

Připravili jsme pro vás několik tipů, jak jej efektivně a s ohledem na časovou stránku věci výhodně pořídit. Pokud si nevíte s pojištěním odpovědnosti z provozu vozidla na pozemních komunikacích rady, je právě pár následujících řádků určeno právě vám. Jestliže v nich nenajdete odpovědi na své dotazy, neváhejte se doptat na zákaznické lince, online chatu nebo prostřednictvím e-mailové adresy info@top-pojisteni.cz. K dispozici jsme vám denně a moc rádi se sjednáním online povinného ručení ŠKODA Yeti pomůžeme.

Historie automobilky ŠKODA

Historie automobilky ŠKODA se začala psát již v roce 1895, kdy byla založena společnost Laurin & Klement. Tato společnost začala s výrobou bicyklů, poté výrobu rozšířila i na výrobu motocyklů, a nakonec i osobních vozidel. Díky tomu se značka ŠKODA řadí mezi nejstarší automobilky na světě. V roce 1925 se pak společnost Laurin & Klement spojila se strojírenským podnikem ŠKODA Plzeň. Během historie této společnosti byl její název několikrát změněn, avšak odhodlání vyrábět vozy špičkové kvality provází automobilku celou její historií přes obě světové války, centralizované hospodářství až do dnešních dnů. V roce 1991 se stala ŠKODA součástí koncernu Volkswagen Group a nynější název společnosti ŠKODA AUTO, a.s. užívá od roku 1997.

Povinné ručení ŠKODA Yeti

Díky své konstrukci je vozidlo ŠKODA Yeti ideálním společníkem do těžšího terénu. Jedná se ale také o velmi dobré vozidlo pro rodinu, a to především díky jeho bezpečnosti. Vozidlo ŠKODA Yeti bylo oceněno 5 hvězdičkami v hodnocení bezpečnosti prostřednictvím EURO NCAP. ŠKODA Yeti může být vybavena až 9 airbagy pro ochranu cestujících na předních i zadních sedadlech. Pokud je pro vás důležitá bezpečnost, určitě je třeba zvážit i výběr povinného ručení pro vaše vozidlo. Není vhodné se rozhodovat jen podle ceny povinného ručení, ale také dle výše limitů pojistného plnění, možnosti různých připojištění a kvality a rozsahu asistenčních služeb daných pojišťoven. Limity pojistného plnění se u povinného ručení určují ve dvou hodnotách uváděných v miliónech korun, a to na zdraví a majetek třetích osob. Nejnižší možný limit je 50 mil. korun na majetek a zdraví. Ze zkušeností pojišťoven a případného řešení pojistných událostí je ale doporučováno volit vyšší limity pojistného krytí, a to minimálně ve výši 100 mil. korun. Aktuálně jsou na trhu nabízeny takové produkty, které nabízí limit plnění až na 250 mil. Kč. Pokud bydlíte mimo město, mohlo by pro vás být zajímavé připojištění střetu se zvěří či zvířetem, které některé pojišťovny nabízí jako možnost připojištění k základnímu povinnému ručení. Zde se limit plnění pohybuje do 100 000 korun. Vhod by vám pak mohlo přijít také připojištění živelních rizik. Toto připojištění se sjednává pro případ poškození nebo zničení v důsledku živelních událostí, jako je např. pád stromů, skal, zemin, sesuv půdy nebo lavin, povodeň, záplava, požár, blesk, krupobití, vichřice apod. Na našich webových stránkách si můžete vybrat ze tří pojišťoven, které toto připojištění nabízí. Limit pojistného krytí se zde pohybuje od 50 000 Kč až do 500 000 Kč.

Jak správně sjednat povinné ručení pro ŠKODA Yeti

Sjednání povinného ručení je na našem webovém portále snadné a rychlé. Stačí mít k dispozici velký technický průkaz vozidla s technickými údaji vozidla a údaji pojistníka a můžete kalkulovat a sjednávat. V prvním kroku stačí zadat několik údajů o vozidle a pojistníkovi a hned máte před sebou porovnání až 8 pojišťoven, z jejichž produktů můžete vybírat. Po výběru pojišťovny pak stačí přes tlačítko Koupit pokračovat v objednávce. Veškerá komunikace s pojistníkem probíhá online, stejně tak i doručení dokumentů klientovi. Zelená karta, společně s dalšími dokumenty, dorazí po sjednání pojištění během momentu do e-mailu, který je pojistníkem zadán do objednávky. Klientům zasíláme dočasnou zelenou kartu samozřejmě i fyzicky poštou. Pojištění vzniká uhrazením pojistného, fyzický podpis pojistníka není ke vzniku pojištění nutný a ani jej po klientech nevyžadujeme.

SPOČÍTEJTE SI SVÉ POVINNÉ RUČENÍ