Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

SOUTĚŽ – Roční nákup ZDARMA!

Publikováno: 06.04.2017

Velikonoce zkrátka musejí být veselé, a tak jsme pro vás opět přichystali pořádnou jarní nadílku v podobě soutěže o roční nákup v celkového hodnotě 12 000 Kč. Za jedno jediné pojištění můžete vyhrát plný nákupní vozík, a to po dobu celého roku. Tato jedinečná soutěž, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s ČSOB Pojišťovnou, potrvá od 4. dubna do 31. května 2017.

Ke sjednání pojištění připravit, pozoooor – TEĎ!

banner Rocni nakup zdarma

Podmínky účasti

Účastníkem soutěže může být pouze zletilá fyzická osoba s trvalým pobytem a doručovací adresou v ČR (dále jen ,, účastník "). Účastníkem soutěže se stane ten, kdo sjedná a řádně uhradí povinné ručení, havarijní nebo cestovní pojištění od ČSOB Pojišťovny, a.s., a to na internetových stránkách www.top-pojisteni.cz v termínu od 4. dubna 2017 včetně do 31. května 2017 včetně. Komunikace s účastníky probíhá prostřednictvím e-mailu uvedeného u zaplacené objednávky pojištění.

Průběh soutěže

Soutěž startuje v úterý 4.4.2017 v 00:01 hodin a končí ve středu 31.5.2017 ve 23:59 hodin.

Určení výherce

Vyhodnocení soutěže proběhne nejpozději do jednoho měsíce po skončení soutěže. Ceny této soutěže vyhraje počet soutěžících uvedený v zadání soutěže, a to podle pravidel uvedených tamtéž. O výherci rozhoduje losování, které bude provedeno za účasti vedení společnosti Top-Pojištění.cz s.r.o.. Vylosovaný soutěžící bude osloven prostřednictvím e-mailu, jenž uvede do objednávky pojištění, aby specifikoval předmět výhry soutěže.

Výhry

Výhra je tvořena jedním ročním nákupem ZDARMA v celkové hodnotě 12.000 Kč. Ročním nákupem se rozumí nákup potravin a drogerie v online supermarketech, jež jsou partnerem společnosti Top-Pojištění.cz.

Pravidla

Kompletní pravidla jsou k dispozici zde.

Sjednejte si své pojištění