Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Vánoční úklid: Jak ho zvládnout levou-zadní?

Publikováno: 14.12.2018

Vánoce jsou nepochybně nejkrásnějším časem v roce. Spojují se s obdobím klidu, trávení času s rodinou a přáteli, radostí z rozbalených dárků a stolem plným dobrého jídla. Naneštěstí, přinášejí s sebou i méně příjemné činnosti spojené s velkým úklidem, které umí dát pěkně zabrat.

Vedle zdobení stromku, balení dárků a pečení vánočních koláčů pobíháte po bytě s hadrem na prach, zakopáváte o kbelík s vodou a rychle zapomenete, co je skutečným posláním Vánoc. Jak tomu předejít?

Vanoce-uklid-domacnost

Nechte úklid na profesionály

Aby se vaše domácnost leskla nejen rozzářeným stromečkem, ale i čistotou, tak na to Vám předvánoční úklid zabere klidně i několik dní práce, uff! Na Štědrý den se Vaše ratolesti dívají na pohádky a Vy stále pobíháte s vysavačem. Udělejte to letos prostě jinak! Sedněte si k nim a užijte si ráno v den Vánoc. Dnešní době vládne pokroková technika, proč ji nevyužít a neudělat něco pro sebe.

Nechte úklid na spotřebičích

Dokonalým pomocníkem je například parní čistič, se kterým hloubkově vyčistíte a zároveň dezinfikujete podlahy, čalouněný nábytek či kachličky v koupelně. Je vybaven různými nástavci, díky kterým se dostanete na místa, která jste celý rok obcházeli a můžete si být jisti, že každý kout v domácnosti bude dokonale čistý. Pokud jste alergičtí nebo máte domácí zvířata, letos nebudete při štědré večeři soustavně kýchat a utírat si uslzené oči. Parní čistič odstraňuje alergeny a plísně bez použití chemických přípravků.

Mytí oken zabere hodně času

Pobyt na čerstvém vzduchu je sice zdraví prospěšný, ale řekněme to na rovinu, že stáním celé hodiny v otevřeném okně nyní v minusových teplotách, si koledujeme akorát tak o pořádnou chřipku. S ručním čističem oken sklo zbavíte špíny, vyleštíte, a když bude u Vás někdo na návštěvě, určitě Vás ještě pochválí za dokonalý úklid při pohledu na čistotu Vašich oken. Tohle zařízení je zcela kompaktní, lehké a dobíjecí, takže vás neomezují žádné kabely. Moderní doba nabízí doslova mnoho vymožeností, a pokud jsou Vaším přáním na tyto Vánoce profesionálně umytá okna, aniž jste zásadně pohnuli prstem, o vše se postará robotický čistič oken.

Robotický vysavač se postará o pořádek

Štědrý den je jakýmsi startem pravé oslavy svátků Vánoc, kdy máte odložit běžné povinnosti stranou i ve Vaší hlavě doslova, zpomalit a věnovat se rodině. Když se však ráno vzbudíte, po cestě do koupelny stoupnete do střepů z rozbité vánoční koule, vaše kočka se rozhodla v noci obsloužit sama a zbytky štědrovečerní večeře jsou všude na zemi a ještě před pár hodinami se vám zdálo zábavné házet si s dětmi ozdobami určenými na stromek, vystřízlivění přijde velmi rychle. Neudělejte chybu jako každý rok, sedněte si, natáhněte si nohy a váš nový nejlepší kamarád – robotický vysavač sám zamete nečistoty. Toto inteligentní zařízení dokáže překonávat překážky, koberce, vyšší řady dokonce podlahu umyjí, vysuší a zametou. Vy si už jen udělejte dobrou kávu a starosti hoďte za hlavu.

Víme víc, poradíme i s pojištěním domácnosti

Pojištění domácnosti je třeba vybírat tak, aby plnilo vaše potřeby a zároveň, abyste za ně platili odpovídající a přiměřenou částku. V první řadě je třeba si dávat pozor na to, abyste neplatili zbytečně mnoho za něco, co nepotřebujete. Na druhé straně nesmí být pojistná částka stanovena ani příliš nízko, protože byste se tím mohli dobrovolně vystavit riziku nedostatečného pojistného plnění.

Pokud si nejste jisti, v jaké výši by měla být pojistná částka stanovena, rádi vám poradíme – více viz. kontakty.

Chcete si vypočítat, kolik Vás vyjde pojištění domácnosti, vyzkoušejte naši online kalkulačku pojištění domácnosti.

SPOČÍTAT POJIŠTĚNÍ DOMÁCNOSTI

Autor: tým marketingu Top-Pojištění.cz