Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Povinné ručení na100pro od Kooperativy

Publikováno: 19.01.2011

Z povinného ručení zaručí 100procentní úhradu škody

Povinné ručení od Kooperativy Vám přináší další unikátní produkt. Pojištění NA100PRO totiž klientům Kooperativy nabídne kromě přímé likvidace a rozšířených asistenčních služeb, také stoprocentní úhradu škody.

Při nezaviněné nehodě zařídí pojišťovna v rámci NA100PRO všechny potřebné náležitosti za svého klienta. Zároveň mu uhradí plnou škodu (do výše obvyklé ceny), která na jeho vozidle vznikla. V případě nehody stačí zavolat infolinku 841 105 105 a Kooperativa se o klienta jednoduše ,,na 100 procent" postará. Klienta nemusí zajímat ani výše plnění ze strany pojišťovny viníka. Pokud viníkova pojišťovna pojistné plnění poníží (zejména u starších vozidel a vozidel s vyšším počtem najetých kilometrů), Kooperativa rozdíl ve výši pojistného plnění uhradí.

Kooperativa zajistí a zaplatí také odtah, prohlídku, opravu poškozeného vozidla ve smluvním servisu a zapůjčení náhradního vozidla. A to po celou dobu opravy poškozeného vozidla, pokud klient využije služeb smluvních partnerů pojišťovny. Za stokorunu měsíčně jim tak Kooperativa garantuje v podstatě bezpracné a bezhotovostní vyřízení škody, kterou jim někdo jiný způsobil.

Pojištění NA100PRO:

Po Vámi nezaviněné nehodě asistenční služba zaplatí odtah, prohlídku a opravu vašeho vozidla + zapůjčení vozidla náhradního po celou dobu opravy. Úhrada škody pojišťovnou v plné obvyklé výši (bez amortizace). Cena 1200,-Kč / ročně. Pojištění se nejedná jen pro nová vozidla, ale povinné ručení Kooperativa je i pro starší vozidla.