Zákaznická linka:
9:00 - 17:00
222 100 200 Zavoláme vám zpět

Pojišťovna Chartis se mění na AIG Europe Limited

Publikováno: 14.12.2012

Vážený kliente,

rádi Vás informujeme o tom, že s účinností od 1. prosince 2012 společnost Chartis Europe S.A, pobočka pro Českou republiku převedla na základě potřebných zákonných a regulačních povolení v rámci fúze své pojistné smlouvy (a to včetně jakýchkoli nevyřízených nároků) na novou organizační složku společnosti Chartis Europe Limited v České republice. Obě společnosti jsou členy skupiny AIG.  Předpokládáme, že neprodleně poté bude Chartis Europe Limited, organizační složka pro Českou republiku přejmenována na AIG Europe Limited, organizační složka pro Českou republiku.

logo Aig pojistovna

Změny se dotknou pouze identity pojistitele, ale nebudou mít vliv na podmínky Vaší pojistné smlouvy ani uplatňování pojistných nároků. Veškeré kontaktní údaje zůstávají stejné a stejné týmy budou i nadále poskytovat specializované služby,  pojištění a likvidovat škody našich klientů.

Převod pojistné smlouvy rovněž znamená, že společnost, která patří do skupiny AIG a která spravuje osobní údaje pojištěných osob, se změní z Chartis Europe S.A. na AIG Europe Limited. Používání osobních údajů pojištěných osob zůstává nezměněno a i nadále osobní údaje pojištěných osob chráníme stejně, jako jsme to dělali dříve. Další informace o využití osobních údajů pojištěných osob ze strany AIG naleznete na naší webové stránce www.aig.com/cz.

Jako klienti pojišťovny AIG Europe Limited můžete být ujištěni o síle a bezpečí přicházející od finančně silné a dobře regulované společnosti.

Těšíme se na další pokračování naší spolupráce.

Autor: Richard Kadlec